Яке опалення краще обрати для офісу?

  • Дата: 13:30 12-06-2020
  • Просмотров: 607
  • Печать

Відповідь на це питання знають у Київському офісі провідної міжнародної компанії по підбору та тестуванню персоналу, де вже користуються сучасним електроопаленням.

Погодьтеся, тільки якщо ви не фрілансер ☺, що більшу частину дня люди проводять на роботі: в офісі, на виробництві, у торгових приміщеннях тощо. Тож, для нас дуже важливим є клімат у колективі, особиста ефективність та умови, в яких знаходимося весь робочий час. 

Маючи забезпечене усім необхідним робоче місце, зручний стілець, оргтехніку і, навіть, смачні каву та чай, це не все, що нам необхідно. Є ще один важливий аспект комфортного перебування в офісі. У холодну пору року – це тепло у приміщенні. Значно краще концентруватися на виконанні пунктів недільного плану, бути продуктивним, коли від важливих думок та справ не відволікають холодні ноги та ніс ☺.

Українські компанії підходять до вирішення питання опалення офісу по-різному. А от «Перформія», що спеціалізується на наймі та тестуванні працівників, обрала сучасне електричне опалення. Підрядником по встановленню нової системи опалення, у приміщенні де базується компанія, виступила  компанія із Кропивницького – «Мережа тепла».

Колектив залишився настільки задоволеним встановленою системою, що директор Київського офісу «Перформії» поділилася враженнями від опалення у відео-відгуці, який розміщений у соціальних мережах.

«Ми буквально місяць назад, навіть півтора місяці тому поставили ці панелі, і ось недавно побачили ДУЖЕ велику економію по комунальним послугам. Це прямо не 10 відсотків, і не 20. Ми в ДВА рази менше в цьому місяці оплатили комунальні послуги. Це перший, такий найважливіший аспект, напевно. Друге, звичайно ж, у нас стало набагато тепліше. У нас будинок не найновіший, є невеликі тепловтрати. Ці панелі і регулятори дали можливість налаштовувати тепло так, як ми хочемо, робити в різних кімнатах абсолютно різну температуру, як комфортно людям. Це звичайно ж величезний плюс. І третє, що для нас було теж важливо, хлопці, які нам встановлювали цю систему, дуже професійні, дуже правильно все це робили, швидко, не відволікаючи нашу діяльність, і все це робили з мінімальними втратами. Тому, ми за це вдячні і всім рекомендуємо «Мережа тепла»! Буде точно тепліше, економніше і красиво дуже! Дякуємо!»

Тож, ще один спосіб підвищити залученість персоналу – створити тепло у їх ареалі перебування і, звичайно ж, попіклуватися про майбутні витрати від нього, обираючи економне та енергоефективне.

Про компанію:

«Мережа тепла» - кропивницька проектно-монтажна компанія. З 2006 року займається продажем електричних обігрівачі та встановленням систем автономного опалення на об’єктах замовників у Кропивницькому, Світловодську, Олександрії та Дніпропетровській області. Компанія надає комплексну послугу по облаштуванню індивідуального опалення: розрахунок необхідної потужності системи, виготовлення проектно-кошторисної документації, відрізку старих батарей (якщо має місце), монтаж обігрівачів.

новости партнёра
Новости от RED TRAM