Zakaz.ua розширив можливості доставки продуктів у Запоріжжі

  • Дата: 22:48 14-06-2020
  • Просмотров: 123
  • Печать

З 10 червня сервіс доставки продуктів Zakaz.ua розпочав доставляти товари з гіпермаркету «Ашан» у Запоріжжі, що знаходиться  на вул. Запорізькій, 1Б. До цього часу оформити замовлення з цієї популярної торговельної мережі можна було у 5 містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі.

На сайті та у мобільному додатку Zakaz.ua вже доступні понад 16,4 тис. одиниць товарів з асортименту «Ашан». Після підтвердження замовлення список продуктів потрапляє до професійного комплектувальника, який оперативно формує кошик у магазині. При цьому усі позиції збираються зі збереженням товарного сусідства та правильного температурного режиму. Доставку здійснює кур’єр в рамках зручних двогодинних слотів. Перші 2 замовлення до 30 кг доставляються безкоштовно.

Zakaz.ua також дозволяє замовляти усе необхідне з гіпермаркету «Ашан» без обмежень у вазі чи об’ємі замовлення, зі збереженням усіх цінових та акційних пропозицій від ритейлера. Це робить використання сервісу зручним не тільки для звичних щотижневих закупок, а й для забезпечення життєдіяльності офісів, готелів чи ресторанів.

«Сьогодні ми активно розвиваємо культуру продуктового шопінгу онлайн, а тому не тільки постійно розширюємо географію присутності сервісу, а й надаємо ще більше можливостей для комфортного користування Zakaz.ua. Сподіваємось, що вже найближчим часом жителі Запоріжжя зможуть оцінити економію часу та сил завдяки нашій якісній роботі у гіпермаркетах «Ашан», - коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

новости партнёра
Новости от RED TRAM