Тепер і в Telegram: газовики запровадили новий канал з’язку

  • Дата: 23:51 24-06-2020
  • Просмотров: 24076
  • Печать

Ще кілька років тому чат-боти здавалися дивиною, а сьогодні вони щодня допомагають тисячам користувачам. Наприклад, сортувати сміття, оформлювати документи та навіть надавати першу медичну допомогу. Розуміючи, яку користь несуть онлайн-сервіси, в АТ «Дніпропетровськгаз» запустили чат-бот, який допомагає споживачам природного газу вирішити «газові» питання.

Чат-бот 7104.ua у Telegram – це інноваційна послуга, за допомогою якої клієнти у будь-який час та у будь-якому місці можуть отримати доступ до електронних сервісів компанії. Зокрема, споживачі АТ «Дніпропетровськгаз» можуть миттєво передати показання лічильника, отримати інформацію щодо поточного стану Особового рахунку та проаналізувати обсяги спожитого газу.

Скористатися онлайн-послугою від АТ «Дніпропетровськгаз» може кожний охочий користувач смартфона. Потрібно лише приєднатися до чат-боту і після цього споживачам стануть доступні корисні функції додатка. Для того, щоб стати користувачем онлайн-ресурсу, необхідно відкрити додаток Telegram та у рядку пошуку ввести «7104.ua». Перше посилання у результатах пошуку – це чат-бот від АТ «Дніпропетровськгаз». Після цього необхідно відкрити діалог із чат-ботом та підписатися на нього.

Тепер слід додати свій Особовий рахунок у систему. Для виконання дії, у головному меню оберіть команду «Додати особовий рахунок» та введіть номер рахунку. Відтак бот попросить підтвердити приналежність до особового рахунку, додавши номер лічильника або суму останнього платежу.

За допомогою чат-боту можна миттєво сплатити за доставку газу. Для цього клієнтам необхідно обрати у головному меню команду «Платежі». Виконання платежу потребує прив’язки номеру мобільного телефону до Особового рахунку. Вже після додавання номеру, споживачі зможуть виконати розрахунок за послуги з розподілу блакитного палива. Достатньо обрати суму платежу та натиснути кнопку «Сплатити». Далі споживач потрапить на сторінку платіжної системи, де варто буде ввести інформацію платіжної карти та підтвердити операцію.

Приділяйте більше часу своїм рідним, а «газові» питання залиште нам!

новости партнёра
Новости от RED TRAM