Фестиваль повітряних куль під Києвом продовжується

  • Дата: 10:29 02-07-2020
  • Просмотров: 24047
  • Печать

4 та 5 липня 2020 року у небо під Києвом знов злетять до 20 аеростатів. Фестиваль повітряних куль “Мамо, я вдома” продовжено.

Минулими вихідними у Макарівському районі Київської області відбувся фестиваль повітряних куль «Мамо, я вдома». Зареєстровані учасники мали змогу побачити ранкові та вечірні старти десятків яскравих аеростатів. Через непогоду ввечері неділі запуск повітряних скасували, а фестиваль було продовжено на наступні вихідні 4-5 липня. У фестивалі взяли участь повітроплавні екіпажі із Києва, Дніпра, Кропивницького, Кременчука, Попільні. 

Наступними вихідними запуски аеростатів заплановані на світанку та перед заходом сонця.  Днем, в теплу пору року, повітряні кулі не можуть літати. Це пов'язано з перегрівом повітря біля землі, що перешкоджає комфортному зльоту аеростатів.

Гості фестивалю зможуть побачити запуски повітряних куль у відкритому полі Макарівського району. Місце проведення залежить від напрямку вітру. Щоб дізнатися локацію та потрапити на фестиваль, необхідно зареєструватися на сайті https://balloonfest.com.ua у якості волонтера. Вхід на фестиваль для зареєстрованих волонтерів безкоштовний, а за можливість здійснити політ доведеться сплатити 3190 грн. за людину у разі наявності вільних місць.

Повітроплавання чутливо до погодних умов. Старти аеростатів можливі при відсутності сильного вітру, опадів, грози та інших метеорологічних факторів.

Місією фестивалю є безпечний сімейний відпочинок та психологічна реабілітація суспільства у після карантинний період. 

Організатори просять перевіряти можливі зміни в програмі фестивалю на сайті. 


 

новости партнёра
Новости от RED TRAM