Послуги Innoware з впровадження ERP-системи Dynamics 365 for Finance & Operations - тепер на Microsoft Partner Center

  • Дата: 20:11 06-07-2020
  • Просмотров: 336
  • Печать

З 1 липня 2020 року, комплекс послуг з реалізації проектів впровадження ERP-системи Microsoft

Dynamics 365 Finance & Operations від компанії Innoware - доступний для всіх учасників глобальної хмарної екосистеми Microsoft, розташованій на платформі appsource.microsoft.com.

Публікація пропозиції послуг з впровадження Dynamics 365 FO на онлайн-майданчику appsource.microsoft.com ¬- стала можлива завдяки дійсно професійному підходу нашої команди до реалізації ERP-проектів: досвід і експертиза Innoware налічує понад 300 успішних впроваджень ERP в великих і середніх підприємствах, розташованих в Україні, Чехії, Великобританії, Швейцарії, OAЕ, Сербії, Молдові, Білорусі, Грузії, Казахстані.

Всі наші проекти виконуються згідно з розробленою фахівцями Innoware унікальною методологією впровадження ¬- IW URM (Unique Reliable Method) ¬- що довела свою ефективність і повністю відповідає прийнятим в компанії Мicrosoft стандартам і практикам.

Впровадження інноваційної, комплексної ERP-системи Microsoft Dynamics 365 for Finance & Operations ¬- дозволяє підприємствам бути більш гнучкими і стійкими до викликів, продиктованих сучасною економічною ситуацією. Використання новітніх інструментів управління та переведення бізнесу в цифрову середу дає можливість швидко трансформувати й адаптувати діяльність підприємства до роботи в нових економічних реаліях.

Інтеграція всіх процесів в єдиному середовищі, прозорість операційного циклу дозволяє топ-менеджерам в режимі реального часу і на основі якісних даних оперативно приймати обгрунтовані, стратегічні рішення і ефективно керувати бізнесом в умовах глобальної конкуренції та економічної нестабільності.

Innoware заснована в 2001 році. Компанія є провідним експертом на ринку консалтингових послуг в області впровадження систем управління підприємством ERP і систем управління відносинами з клієнтами CRM, а також хмарних технологій для середніх і великих підприємств. У портфелі компанії такі продукти і сервіси, як Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), Microsoft Dynamics 365 for Finance & Operation (AX), Microsoft Azure, Microsoft 365 та інші. Innoware виконала понад 300 проектів впровадження в різних галузях, в 10 країнах світу. Серед клієнтів Innoware такі компанії, як Житомирський маслозавод "Рудь", МАУ, Deloitte, Кернел, "Запоріжтрансформатор", GfK Ukraine, Elko.by, UniCredit Bank, LEONI і інші.

новости партнёра
Новости от RED TRAM