Та сама скандальна пісня Сергія Мироненка, яку ви маєте почути!

  • Дата: 22:44 27-07-2020
  • Просмотров: 23846
  • Печать

«Моя любовь СК редкая, но без нее, словно в клетке, я», - відверто заявляє популярний український співак Сергій Мироненко про свої почуття у новій пісні.

«Ця пісня - одкровення чоловіка, про що зазвичай не говорять. Ми звикли рубати з плеча, робити поспішні висновки, а потім звинувачувати себе у тому, що сталося. Хоча завжди важливо чути кохану людину і слухати своє серце», - поділився Сергій Мироненко.

Першими новий сингл і кліп на нього побачили глядачі телеканалів М1 і М2 в програмі «ДК Прем'єр», а сьогодні «Любовь СК редкая» стала доступна на всіх цифрових майданчиках. Вже 20 серпня Сергій Мироненко вперше виконає провокаційну пісню на літньому концерті в Одесі, а 24 вересня відправиться в Великий всеукраїнський тур по 15 містам.

Дізнатися графік найближчих концертів виконавця можна на його офіційному сайті, а також на сторінках в соціальних мережах.

Нагадаємо, артист Сергій Мироненко - один з найбільш швидких стартів на музичній сцені.  Широкому загалу він відомий як фіналіст і учасник проектів «Шанс», «Караоке на Майдані», «Х-фактор», володар премії «Відкриття року» та спеціальний гість українського туру Любові Успенської. Аудиторії Сергій Мироненко вже встиг запам’ятатися, завдяки хітам «Одинокий гордий», «Мне всё в ней нравится» і «Талая вода».

новости партнёра
Новости от RED TRAM