Мешканці Харкова заборгували за розподіл природного газу

  • Дата: 17:00 30-07-2020
  • Просмотров: 42
  • Печать

Близько 15 % клієнтів компанії мають борги за послугу з  доставки природного газу. А є і такі споживачі, які жодного разу з початку року не сплатили за розподіл газу. В разі не сплати вартості послуг, питання про її стягнення буде вирішуватись в суді. В разі подання позовної заяви, крім суми боргу споживачу доведеться оплатити судовий збір, мінімальний розмір якого складає 2,1 тис. грн.

Завдяки своєчасній оплаті більшістю споживачів, газова компанія у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед клієнтами, забезпечуючи безперебійну та безаварійну доставку природного газу. Протягом карантину жодному харків’янину не було припинене газопостачання, а також не нараховувались штрафні санкції та пеня за прострочення оплати.

Втім, значна частина неплатників продовжують ухилятися від сплати за розподіл газу. Менеджери компанії проводять роботу з боржниками в "режимі нагадування": розсилають листи, СМС та телефонують. А також надсилають досудові повідомлення з вимогою оплатити борг.

Нагадуємо, що оплату можна здійснити не виходячи з дому, що особливо зручно в період діючих обмежувальних заходів. Для цього працюють онлайн-сервіси таки як, особистий кабінет на сайті 104.ua , мобільний додаток 104Mobile для Android, мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone, чат-бот «7104ua» у Viber та Telegram 7104ua.

АТ "Харківміськгаз" просить своїх клієнтів вчасно сплачувати рахунки за розподіл газу та дякує тим, хто найшов можливість своєчасно розрахуватись за послуги.

новости партнёра
Новости от RED TRAM