Вибираємо контактний гриль для розігріву і обсмажування їжі

  • Дата: 06:00 10-08-2020
  • Просмотров: 260
  • Печать

Послуги надання швидкого харчування (фаст-фудів) неможливо уявити без контактного гриля. Даний інструмент використовується для розігріву й обсмажування їжі. Контактний (притискний або прижимний) гриль підійде до приготування всіх продуктів, починаючи з овочів і закінчуючи сендвічами із шаурмою, тож бажано неодмінно прижимний гриль купити для фаст-фуд бізнесу.

Контактний гриль має верхню та нижню важкі чавунні жарочні поверхні, які при притискають продукт до другої частини – у такий спосіб обсмажування відбувається з обох сторін. Завдяки температурі напруження, яка досягає 300 градусів, приготування продукту займає лише лічені хвилини.

Найпоширеніше застосування контактного гриля - це закусочні та заклади з шаурмою. Без такого обладнання ці заклади просто не зможуть працювати. Безліч виробників пропонує контактний гриль спеціально для виготовлення шаурми, пропонують купити гриль для паніні чи для інших страв. Модифіковане обладнання спеціально розроблено під ці види продукції, бо здатне розігрівати м`ясо до потрібних температур.

Притискний гриль також використовується в бістро або точках громадського харчування. Він здатний розігрівати стейки, бутерброди, рибні вироби, вироби з м'яса. Розігрів заощадить багато часу, що збільшить обсяг продажів і швидкість обслуговування клієнтів. На сьогоднішній день виробники контактних грилів пропонують різного виду агрегати, тому перед тим, як купити гриль, потрібно розібратися з їх параметрами та потужныстю. Тільки тоді можна зрозуміти, чи варта гра свічок.

Купити контактний гриль можна від різних виробників, але перед придбанням потрібно віддавати собі звіт, що невідомі марки будуть коштувати дешевше, проте їхня якість може викликати неабиякі сумніви. Якщо купити контактний гриль із потужними параметрами, то вам потрібно буде суттєво переплачувати за електроенергію, але час – це гроші. Потужні грилі зможуть готувати їжу в рази швидше, а ось чи варто за це переплачувати - вирішувати покупцеві. Також перед вибором варто звернути увагу на фізичні характеристики, адже від ширини, висоти і глибини багато що залежить.

Крім основних параметрів важливу роль відіграють робочі поверхні. Так як їх дві, то потрібно обрати для себе з потрібну конфігурацію. Це дуже важливий момент при виборі контактного гриля.

Цінові категорії, в яких знаходяться контактні грилі, залежать не від потужності, як в будь-якій іншій техніці. Ціна у більшості випадків залежить від імені, магазину, попиту на модель, тому лише пильний і ретельний вибір допоможе прийняти правильне рішення.

новости партнёра
Новости от RED TRAM