MMD представляє новий Philips 498P9: вражаюче великий та потужний

  • Дата: 05:30 03-08-2020
  • Просмотров: 361
  • Печать

Компанія MMD, лідер у галузі інноваційних технологій та володар прав на бренд Philips Monitors, представляє новий вигнутий монітор Philips 498P9 Brilliance 32:9 SuperWide. Новинка обладнана VA панеллю з діагоналлю 49 дюймів (48,8 дюйма/124 см) і розроблена спеціально для професіоналів. Монітор вже відзначений нагородами, а його характеристики вражають: 49-дюймова панель SuperWide зі співвідношенням сторін 32:9 та роздільною здатністю 5120x1440 пікселів здатна замінити відразу два 27-дюймових Quad HD дисплеї зі співвідношенням 16:9.

Монітор 498P9 дозволяє не відволікатися на навколишнє оточення та забезпечує комфорт для очей, завдяки вигнутому дисплею з кривизною 1800R з меншим спотворенням зображення і більш широким полем огляду. Дисплей повторює природну форму ока і злегка огинає користувача. Переваги монітора на цьому не закінчуються: технологія MultiView дозволяє професіоналам підключити ПК і ноутбук одночасно, оскільки пристрій оснащений функцією подвійного підключення та перегляду. Більш не знадобиться контролювати це вручну або перемикатися між двома екранами. Кожна хвилина роботи за новим монітором стане більш ефективною, продуктивною та комфортною.

Розроблено з урахуванням робочих потреб

Робота за монітором Philips 498P9 стає простішою, завдяки його значним розмірам. Пристрій оснащений безліччю можливостей для підключення, у тому числі DisplayPort, HDMI та USB 3.2. Вбудований перемикач MultiClient Integrated KVM разом з функцією Multi-View дозволяє одночасно керувати двома пристроями за допомогою однієї системи з монітора, клавіатури і миші, що економить ще більше часу і місця. Досить просто натиснути кнопку, щоби переключитися між джерелами сигналу, що особливо важливо при багатозадачній роботі.

Відомо, що професіонали, які проводять багато часу перед монітором, мають потребу не тільки в новітніх технологіях, які полегшують роботу, але й у загальному відчутті комфорту. Дисплей Philips 498P9 може все це забезпечити за допомогою зручної підставки Compact Ergo Base, яку можна нахиляти, повертати та регулювати по висоті. Завдяки цьому, пристрій можна розташувати так, щоб було максимально комфортно і ефективно користуватись ним.

Більше, ніж можна собі уявити

Монітор Philips 498P9 виділяється серед інших, завдяки різноманітності функцій. Величезний екран має роздільну здатність Dual QHD (5120x1440 пікселів), яка гарантує високу деталізацію і чіткість зображення та ідеально підходить для задач, що вимагають точності та акуратності. Ще більше покращує якість SmartImage – ексклюзивна передова технологія, яка аналізує контент, що відображається на екрані, та відповідно оптимізує роботу дисплея. Окрім цього, технологія Adaptive-Sync забезпечує неймовірну плавність в комп'ютерних іграх.

Оскільки комфорт користувача завжди у пріоритеті, монітор Philips 498P9 оснащений набором рішень для поліпшення зображення, включаючи режим LowBlue і технологію Flicker-Free, яка скорочує мерехтіння і знижує стомлюваність очей.

Перелік переваг новинки включає також екологічну стійкість та нешкідливість для довкілля. Пристрій можна повністю відключити від енергоспоживання, натиснувши на нульовий вимикач. Окрім цього, пакувальний матеріал на 100% придатний для повторного використання, а сам монітор відповідає екологічним стандартам, таким як EnergyStar 8.0, EPEAT*, RoHS та TCO.

Монітор Philips 498P9 з'явиться у продажу в серпні 2020 року за орієнтовною ціною 29 999 гривень.

новости партнёра
Новости от RED TRAM