Поминки хіп-хопу: 40 днів минуло після чергового вбивства українського репу

  • Дата: 13:30 03-08-2020
  • Просмотров: 21090
  • Печать

23 червня, рівно 40 днів тому, на Bird in Flight вийшла стаття від засновника агентства “Много Воды” Саші Варениці про те, що українському репу необхідне перезавантаження. Наступного ж дня на rap.ua була опублікована відповідь від імені індустрії.

Але індустрія вирішила відповісти гучніше та вшанувати пам’ять хіп-хопу по-своєму, в найкращих традиціях. Під гаслом #RapInPeaceUA сьогодні, 3 серпня, 24 українських реп-виконавця презентують свої треки та кліпи. Всі нові треки можна знайти в окремих плей-листах на Spotify на Apple music. 

Що хотілося би пояснити зокрема пану Варениці та всій аудиторії, яка дійсно думає, що хіп-хоп в Україні мертвий. Український реп є, він живий і активно розвивається настільки, наскільки це можливо. Індустрія щороку пропонує творчість фрешменів із достойною підбіркою україномовних треків. Олди вже давно зарекомендували себе з позитивної сторони не тільки в Україні, а й по всьому світу. Тому не варто недооцінювати ситуацію в реп-культурі, тут ніхто не стоїть на місці.

Підтримуйте українське. Слухайте українське.

Список музикантів, які презентують сьогодні свою роботу: alyona alyona, KALUSH,  ДРОФА , DJ Shon & Zombo, Білий Бо, XXV кадр, VovaZiLvova, Cresco & Денні Дельта, BSD team, Minigun, ДайТону, Дядя Вова, ЛІРА , Olive Taud, Vendy Shmara, ЧАКІР, Shahid, Vikki Flowz, Lex Pun Intended, 4K4 Music, П'яний Фрешман, Вадим Булик, Шершень, Анастасія Венгринович, PODZEM, Dilla Dank, #KYIVMISTAh, Ярмак, DYKTOR.


 

новости партнёра
Новости от RED TRAM
читайте также