Ще 2 нових магазини у Києві: JYSK активно розвиває мережу в Україні

  • Дата: 11:30 09-08-2020
  • Просмотров: 23775
  • Печать

Ще більше меблевих новинок, декорів та аксесуарів для оселі!

У серпні в Києві відсвяткують відкриття одразу два магазини JYSK. А це значить, що на поціновувачів якісних скандинавських товарів чекають нові знижки, сюрпризи та подарунки!

Одночасний запуск двох нових магазинів данського бренду JYSK пройде сьогодні, 6 серпня. Обидва магазини відкриваються в новому форматі 3.0. Один із них ‒ у ТРЦ Retroville на проспекті Правди 47, який почав роботу ще до святкового відкриття; інший ‒ у ТЦ "Променада Центр" за адресою вул. Овруцька 18.

Гостей зустрічатимуть численними акційними пропозиціями, подарунками та розіграшем суперпризу!

- Тиждень знижок до 60% на всі категорії товарів;

- Безкоштовна доставка за умови покупки від 5000 грн;

- З 6 до 9 серпня першим 50 покупцям ‒ подарункові сертифікати;

- 9 серпня у кожному магазині ведучі проведуть розіграш матрацу.

«Попри усі виклики часу, спричинені пандемією та карантином, ми продовжуємо рухатись вперед. JYSK активно розвивається і кількісно, і якісно. Буквально за останні два місяці нам вдалось розширити мережу на 9 магазинів в різних регіонах України. Окрім того, ми охоплюємо все нові райони столиці задля максимального комфорту наших покупців. До речі, в кожному магазині, а також на сайті, на поціновувачів скандинавського стилю та якісних товарів для дому уже чекає нова колекція», ‒ розповідає виконавчий директор компанії JYSK Євгеній Іваниця.

Тобто, від 6 серпня мережа JYSK в Києві налічує 18 магазинів, ще 4 ‒ в області (Крюківщина, Гатне, Бровари та Бориспіль). Загалом по Україні працює вже 66 магазинів бренду, а також онлайн-магазин з повним асортиментом товарів, постійними акціями та знижками.

Важливо! Компанія JYSK дотримується всіх чинних рекомендацій МОЗ та Уряду, тож купувати в магазинах комфортно та безпечно.

Усі деталі та умови акційних пропозицій можна дізнатися за посиланням: https://jysk.ua/opening

новости партнёра
Новости от RED TRAM