MMD виводить на ринок новий монітор Philips 279C9

  • Дата: 23:25 17-08-2020
  • Просмотров: 21154
  • Печать

Компанія MMD, лідер у галузі інноваційних технологій та володар прав на бренд Philips Monitors, представляє нову модель з РК-екраном. Philips 279C9 — 27-дюймовий (68,47 см) монітор з лаконічним дизайном, який відповідає навіть найсуворішим вимогам у питаннях продуктивності та поліпшення користувацького досвіду.

Елегантний корпус, роз'єм USB-C, висока якість зображення та функції для поліпшення ергономіки перетворюють монітор Philips 279C9 в ідеальне рішення для фахівців в області фінансів, а також для користувачів, які працюють з рішеннями CAD і додатками для 3D-графіки та яким важливий стиль. Більш того, монітор отримав нагороду iF Design Award, будучи переможцем Red Dot у 2020 році.

Дизайн має значення

Монітор Philips 279C9 відрізняється безрамковою конструкцією з чотирьох сторін, завдяки чому зображення виглядає більшим, а системи з декількох моніторів стають зручними, як ніколи. Окрім цього, чорне текстуроване оздоблення робить цей монітор ідеальним робочим рішенням для сучасних та привабливих інтер'єрів.

Конструкція та дизайн монітора дійсно продумані до дрібниць. Система прокладки кабелів допомагає позбутися набридливої проблеми – безладно розкиданих проводів. Тому пристрій відмінно підійде людям, які шукають елегантну та акуратну робочу станцію. Конструкція тримача кабелів зручно організує розташування проводів, прибираючи їх з поля зору та мінімалізуючи безлад на столі.

Всі необхідні роз'єми і функції для підвищення продуктивності

Враховуючи те, що всі вже звикли в роботі з ПК використовувати відразу декілька підключених пристроїв, необхідна кількість роз'ємів є важливою характеристикою монітора. Philips 279C9 оснащений роз'ємом USB type C, який дозволяє передавати дані та заряджати ноутбук на надвисокій (до 65 Вт) швидкості. Монітор також обладнаний роз'ємом DisplayPort, двома роз'ємами HDMI і чотирма USB 3.2. Це дозволяє приєднати всі необхідні для роботи пристрої, а інтелектуальна та акуратна система управління кабелями позбавить стіл від зайвого візуального «шуму».

Панель IPS, якою обладнаний монітор, забезпечує дуже широкі кути огляду 178°/178°, що дозволяє дивитися на дисплей практично під будь-яким кутом. Більш того, технологія IPS гарантує виняткову чіткість зображення і яскраві кольори, що робить пристрій ідеальним інструментом не тільки для перегляду фотографій, фільмів і веб-сторінок, але й для професійних додатків, що вимагають точності передачі кольору та стабільної яскравості. Окрім цього, завдяки роздільній здатності UltraClear 4K UHD (3840x2160 пікселів) і відповідності стандарту VESA DisplayHDR 400, монітор реалістично відтворює кожну деталь фотознімків. Чудова повна палітра кольорів збагатить зображення і зробить його більш привабливим, забезпечивши більш глибокими відтінками чорного, ефектним затемненням і максимальною яскравістю до 400 ніт.

Турбота про благополуччя користувача

В робочому процесі є три основних аспекти, турбота про які повинні бути постійними: правильна поза, комфорт для очей і періодичний відпочинок. Philips 279C9 робить робочий час максимально комфортним, починаючи з підставки: SmartErgoBase – це унікальна система нахилу, повороту і регулювання висоти, яка забезпечує максимальну гнучкість і хорошу ергономіку, дозволяючи точно налаштовувати розташування монітора.

Щоби скоротити стомлюваність від постійного використання, монітор також оснащений режимом LowBlue і технологією Flicker-Free, які захищають і оберігають очі.

Монітор Philips 279C9 з'явиться у продажу в серпні 2020 року за рекомендованою роздрібною ціною 14 999 гривень.

Більше інформації про монітори Philips: https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

новости партнёра
Новости от RED TRAM