Spartan Race Ukraine 2020: найочікуваніший забіг з перешкодами в Україні

  • Дата: 11:42 27-08-2020
  • Просмотров: 21130
  • Печать

5 вересня, в Києві, на території Національного музею народної архітектури та побуту в с. Пирогів вперше відбудеться найочікуваніша спортивна подія — Spartan Race Ukraine 2020. Spartan – світовий лідер в забігах з перешкодами на дистанції різної довжини та складності. У забігах беруть участь як професіонали, так і аматори. Кожен, незалежно від своїх можливостей та віку, може зануритись у неймовірну низку спортивних пригод.

Забіги з перешкодами користуються шаленою популярністю по всьому світу. В Україні подібні заходи вперше з’явилися п’ять років тому та з кожним сезоном привертають до себе все більше уваги. Одними з найвідоміших змагань у всьому світі, беззаперечно, можна вважати Spartan Race. Засновані у 2010 році американським бізнесменом Джо де Сена, змагання відбулися вже у 42 країнах світу. Українські спортсмени, аби взяти участь у цих змаганнях, тільки за 2019 рік відвідали Андорру, США, Грецію, Польщу, Францію, Швеція, Румунія та Гавайські острови. Та нарешті Spartan Race відбудеться і в Україні!

“Spartan Race – це набагато більше, ніж просто перегони; це — цілий вибух емоцій та справжній незабутній досвід. Учасників очікують різноманітні випробування: біг, стрибки, подолання перешкод та багато іншого. Це можливість загартувати дух, випробувати власну силу волі та познайомитись з такими ж відчайдушними любителями пригод. На перший погляд, може здатися, що змагання розраховані лише на професійних спортсменів, але це не так. Взяти участь і пройти дистанцію до кінця зможе кожен. Варто лише заручитися підтримкою друзів та ступити на старт.” — коментують організатори. 

Цього року в Україні відбуватимуться забіги у трьох форматах: Spartan Sprint, Spartan Super та Spartan Kids (Junior).

Детальніше про дистанції Spartan Race:

Spartan Sprint – це перегони на 5 км та 20 перешкод. Sprint — найпопулярніший тип гонки, захоплива пригода, що буде цікавою як для новачків, так і для досвідчених учасників. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у спартанський світ, саме ця дистанція стане для вас найкращим стартом. Sprint є частиною спартанської Trifecta.*

Spartan Super – це гонка на 10 км та 25 перешкод, яка поєднує швидкість, витривалість та технічну майстерність. Забіг Super більш насичений та складний, у порівнянні з Sprint, та покликаний вивести вас на новий рівень своїх можливостей. Траса, прокладена по пересіченій місцевості та насичена перешкодами різної складності, не залишить байдужим нікого! Super є частиною спартанської Trifecta.*

Spartan Beast – напівмарафон, гонка з 30 перешкодами, створена для того, щоб витіснити вас із зони комфорту до своїх меж. Учасники змагаються на пересіченій, непередбачуваній місцевості по всьому світу, де їм доводиться долати кожну нашу унікальну перешкоду. Beast є частиною спартанської Trifecta.*

*Ці три формати гонок складують разом Trifecta Spartan. «Trifecta» — це серія змагань, учасники якої мають подолати всі дистанції за два дні. «Beast» в перший день, а на другий змагаються в форматі «Sprint» та «Super». На фініші кожної з дистанцій переможці здобувають медалі, які разом формують унікальну медаль Trifecta. По завершенню спортсмени стають частиною племені Trifecta та отримують право на участь у Чемпіонаті світу, що проходить у грецькому місті Спарта. В майбутньому планується проведення Trifecta Spartan і в Україні. 

Spartan Kids (Junior) – це гонка для дітей та підлітків з двома дистанціями на вибір: від 800 м з 10 перешкодами та до 3,2 км з 20 перешкодами (залежно від віку дитини). Змагання для юних спартанців не мають жорстких умов, їхня мета подарувати дітям радість від участі та ще одну порцію яскравих емоцій. До участі у змаганнях допускаються діти віком від 4 років.

Категорії:

ELITE – категорія профі. Підходить для тих, хто хоче відчути себе кращим серед кращих і позмагатись за грошову винагороду. У цій хвилі учасників судять особливо суворо за порушення деяких правил можлива дискваліфікація.

AGE GROUP – середня категорія між ELITE та OPEN. Тут немає грошового призу, але є конкурентна боротьба. Топ-3 чоловіків і жінок у кожній віковій категорії нагороджуються медалями. Вікові категорії розподілені так: 15-17, 18-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49,  50-54, 55-59 років.

OPEN – категорія для всіх охочих. Підходить для будь-якого рівня підготовки, навіть для початківців.

Spartan Race Ukraine 2020 мають не тільки індивідуальні, але і командні хвилі забігів. Допускаються команди складом в 4 учасники, один з яких має бути протилежної статі.

Досить вагатися! Spartan — це не про біль, Spartan — це про пригоди!

Реєструйся, та покажи все, на що здатен — БО ТИ МОЖЕШ! 

За детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Spartan: https://www.spartan-race.com.ua/uk/race/detail/7204/overview?filter=sprint&index=0

Та на сторінці у facebook: https://www.facebook.com/spartanraceua/

новости партнёра
Новости от RED TRAM