Худнемо вдома разом з FitCurves

  • Дата: 06:43 28-08-2020
  • Просмотров: 21122
  • Печать

Тіло з кожним роком втрачає рельєф і пружність? Не маєш бажання тренуватися під «осудливим поглядом натовпу»? Або не маєш часу, щоб їздити у спорт зал? Тоді домашні онлайн тренування разом із фітнес інструктором — є найкращим рішенням для тебе!

FitCurves пропонує тренування які розроблені спеціально для жінок різного віку й складається із 5 важливих елементів фітнесу: розминки, силових і кардіо вправ, заминки й розтягування. Тренер допоможе поставити цілі, проведе аналіз статури, буде стежити за технікою виконання й динамікою показників. А головне допоможе не здаватися при перших труднощах, перейти на правильне харчування й налагодити режим дня! І все це без шкоди здоров'ю!

Мотивація, надихаючі вебінари від лікарів, нутріціологів, а також корисні рецепти й чек-листи — ось що чекає на тебе в процесі онлайн тренувань від FitCurves.

Маючи абонемент ти гарантовано маєш тренування незалежно від обставин: під час карантинної ізоляції, подорожей, відряджень або коли немає можливості вийти з дому, наприклад, під час хвороби дітей.

Сьогодні компанія FitCurves надає дві програми тренувань. Вони засновані на досвіді виходу з карантину японських, азійських і європейських клубів мережі Curves. Спеціально для онлайн абонемента розроблені нові стандарти обслуговування клієнтів. Їх мета — забезпечити безпеку і посилити ефективність тренувань у домашніх умовах!
Хочеш дізнатися більше?

Заходь на наш сайт https://fitcurves.org

новости партнёра
Новости от RED TRAM