Бренд дизайнерських подарунків 1DEA.me презентував новий продукт — тимчасові татуювання TATTon.me

  • Дата: 11:33 29-08-2020
  • Просмотров: 23646
  • Печать

Бренд дизайнерських подарунків 1DEA.me презентував новий продукт — тимчасові татуювання TATTon.me. Головною фішкою лінійки стали дитячі сети з AR: вони можуть оживати у спеціальному мобільному додатку.

«На початку розробки TATTon.me паралельно ми займалися дитячою картою з доповненою реальністю і подумали, а чому б не спробувати впровадити AR і для декількох сетів тату?» — ділиться Ксенія Фурсова, співзасновник 1DEA.me.

В асортименті бренду є татуювання для різних вікових груп і захоплень: з милими супергероями, картинами Ван Гога, квітами, тату для коктейльних вечірок, подорожей, йоги, музичних фестивалів та багато інших. Буквально кожен знайде свій варіант.

60 сетів тату народилися всього за два місяці. Головною мотивацією команди була січнева виставка Maison & Objet в Парижі, один з ключових світових івентів у сфері декору та подарунків. Вони хотіли дебютувати з новинкою саме там. Стартувавши роботу в листопаді, до січня бренд TATTon.me пройшов шлях від ідеї до готового продукту.

Експеримент з AR повністю виправдав себе й викликав справжній WOW-ефект на виставці в Парижі. З виставки бренд поїхав з 32 замовленнями, а також базою потенційних партнерів: 292 компанії з 37 країн. Тепер 1DEA.me кортить показати свою новинку українцям. Незважаючи на кризу, вони запустили продукт на ринку. Засновники поділилися з нами, чому було прийнято таке рішення, і в чому шукали мотивацію в такий непростий час.

Про ринок подарунків і товарів для розваг.

З одного боку, криза змушує людей економити та купувати тільки найнеобхідніше. Але ми вже бачимо зворотню тенденцію: після складного періоду карантину, непередбачуваності і страху, на тлі труднощів у багатьох сферах бізнесу, людям хочеться простих радощів і причин для посмішки.

Діяти або чекати.

Ми віримо: той, хто не складе руки і навіть під час кризи буде пробувати, швидше допоможе відновити і своє становище, і зміцнити країну крок за кроком. До того ж, ніколи не можна думати, що конкуренти зупинилися. Це теж добре мотивує. :)

Час новинок.

У періоди турбулентності ринку добре видно «незакриті» напрямки в асортименті. Наприклад, наш топ-продукт, скретч-карти, на ринку вже давно і відчував себе відмінно всі ці роки. Але з подорожами ситуація виглядає неоднозначно, а скретч-карти не так цікаві людям, якщо немає можливості відвідувати інші країни. Ми також бачимо, що ця категорія подарунків потрібніше в новорічний сезон. Тому нам важливо було зробити щось спеціально для літа. Для кожного бізнесу відкрилися свої «ніші», головне — чесно їх визнати і бути відкритими.

Про тренд «made in Ukraine».

Виробляти все в Україні знову виявилося важливою перевагою. На відміну від ряду брендів, 1DEA.me не залежить від зовнішніх поставок безпосередньо. Багато наших виробників стануть цікавішими для європейських партнерів у порівнянні з китайськими постачальниками.

Про ризик.

Зараз усі зрозуміли, що світ змінюється дуже швидко, тому поки є ідея та можливість — треба діяти. А потім, якщо щось «не піде» або перестане бути актуальним — придумувати нове знову й знову. Криза вчить: ризикнути і зробити — краще, ніж не зробити.

Про головного користувача.

Наш новий продукт, тимчасові тату, в першу чергу — для дітей. А для них немає «кризи», пандемії, коливань курсу. Для них є тільки їх емоції та спогади. Дати їм ще одну можливість посміхнутися, оживити їх яскравий світ — це не може бути не в кайф!

«Звичайно ж, криза торкнулася і нас. Але ми віримо, що навіть в такий несприятливий час народжуються хороші проекти, й відмовлятися від запуску навіть не думали », - розповідає співзасновник 1DEA.me, Микита Фурсов.


 

 

новости партнёра
Новости от RED TRAM