Аукціон робіт художників "Мистецтво заради життя" пройде 29 серпня о 17.00 у Львові

  • Дата: 13:35 29-08-2020
  • Просмотров: 23834
  • Печать

Аукціон робіт художників “Мистецтво заради життя” і літераторів арт-кластеру зі збором коштів у Фонд Запорука на придбання центрифуги у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру!

Це обладнання вкрай необхідне для порятунку життів - не більше і не менше! Тому що встановлення діагнозу вчасно дасть можливість призначити правильне лікування, а значить збільшить шанси на життя!

Фонд Запорука вже долучав митців Арт-кластеру і для збору коштів, і для подарунків і навіть для малювання в палатах, де онкохворі діти проводять багато часу. Але зараз мета більш масштабна!

Лікарня використовує цитоцентрифугу для приготування 400 зразків у рік. На жаль, обладнання вже застаріле і у будь-який момент може повністю вийти з ладу. У Львові подібного обладнання немає у жодній іншій лікарні, а передавати в інше місто біологічні рідини неможливо, тому що клітини швидко руйнуються. Відсутність необхідного обладнання означає зупинку лікування дітей.

Нова центрифуга – більше можливостей для лікарів. Якісніші цитопрепарати, їх швидша обробка, 23 програми у пам’яті, 100% клітин переносяться у флакон з фіксатором, що дозволяє уникнути фази висихання клітин. Є можливість проведення додаткових чи повторних тестів без повторного взяття зразків. До того ж, цей апарат не потребує високовартісних матеріалів для роботи.

Це порятує сотні життів дітям!

Вже зібрано 26000 грн., а треба 370000 грн, і ми можемо зробити це диво разом!

Куратор - Марго Пугаченко, 068 479 7853

новости партнёра
Новости от RED TRAM