Zakaz.ua запустив лендінг для актуалізації фотоконтенту

  • Дата: 11:16 01-09-2020
  • Просмотров: 23841
  • Печать

Всеукраїнський сервіс доставки продуктів Zakaz.ua запустив лендінг content.zakaz.ua для виробників та постачальників товарів, який допоможе швидко оновлювати інформацію про товари для підвищення онлайн-продажів. Контент оновлюється на сайті та у додатку Zakaz.ua для торговельних мереж METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ та VARUS.

Компанія Zakaz.ua щоденно збирає та доставляє продукти в сотні осель, офісів, ресторанів та готелів у 15-ти містах України.  Користувач самостійно формує кошик на сайті чи в мобільному додатку сервісу, обираючи позиції з багатотисячного асортименту товарів. Аби максимально спростити процес покупки для клієнтів, працівники Zakaz.ua регулярно актуалізують інформацію на платформі, додаючи фотографії з різних ракурсів, опис продуктів, їхні харчові властивості і т.ін.

Надати актуальні дані про товари або ж надіслати фото продукту постачальники можуть самостійно, заповнивши зручну форму на сайті content.zakaz.ua або надіславши листа на пошту content@zakaz.ua

“Після карантину продуктовий шопінг користується ще більшою популярністю, а тому сервіс Zakaz.ua робить усе, аби забезпечити максимально широкий вибір товарів та детально представити їх на сайті та в застосунку. Якісний фотоконтент, склад та опис кожного продукту дозволяє надавати нашим клієнтам усю необхідну інформацію, а постачальникам - підвищувати продажі та впізнаваність бренду”, - коментує Євген Нетреба, комерційний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

Zakaz.ua - лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ, VARUS. На сьогодні працює в 15 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур'єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.

новости партнёра
Новости от RED TRAM