В Україні працює мобільний додаток, котрий допомагає людям з туберкульозом

  • Дата: 11:53 01-09-2020
  • Просмотров: 23752
  • Печать

Мобільний додаток OneImpact містить важливу інформацію про туберкульоз та допомагає людям, які хворіють або перехворіли на туберкульоз повідомити про проблеми, що виникають на шляху лікування.

За допомогою додатку пацієнти можуть дізнатися більше про свої права, можливості доступу до медичних, соціальних, юридичних та психологічних послуг, а також про те, як можна протидіяти стигмі та дискримінації.

Люди, котрих торкнулась проблема туберкульозу можуть подати звернення й працівники БО “TBpeopleUkraine” його опрацюють та допоможуть розв'язувати вашу проблему.

Наразі мобільний додаток працює у 19 областях України.

Як будь-який інший додаток, OneImpact можна легко завантажити на смартфон з операційною системою Apple або Android.

Додаток для користувачів є безкоштовним.

Оля Клименко, співзасновниця та голова правління БО «TBpeopleUkraine»: «Мобільний застосунок OneImpact – це водночас і довідник, і можливість заявити про бар’єри та отримати неупереджену допомогу. OneImpact дозволяє користувачу дізнатися про права та обов’язки пацієнтів, знайти найближчі медичні заклади та неурядові організації, де можна отримати правову допомогу та соціально-психологічний супровід, ознайомитися з принципами сучасних підходів до лікування та інформацію про побічні дії препаратів».

Мобільний застосунок є продуктом Stop TB Partnership та Dure Technologies. За короткий час (з 2019 року) цей інструмент завоював довіру спільнот людей, яких торкнулася проблема туберкульозу у багатьох країнах. В Україні OneImpact впроваджує благодійна організація TBpeopleUkraine.

Ми в FaceBook: https://www.facebook.com/TBpeopleUkraine


новости партнёра
Новости от RED TRAM