Фестиваль електронної музики Київський Річковий Рейв подарує довгоочікуване свято мешканцям та гостям столиці

  • Дата: 13:30 01-09-2020
  • Просмотров: 23691
  • Печать

Фестиваль електронної музики Київський Річковий Рейв подарує довгоочікуване свято мешканцям та гостям столиці.

Понад 30 українських діджеїв гратимуть на трьох сценах протягом 20 годин. Організатори івенту були змушені змінити дату та місце проведення фестивалю і чекають меломанів 5 вересня на території промзони у Вишгороді, за п'ять хвилин їзди від Києва. 

Організатори поставили за мету не просто влаштувати вечірку заради вечірки, але і прагнуть на своєму прикладі показати, що навіть розваги можуть і повинні бути частиною великої мети. Виручені від продажу квитків кошти будуть витрачені на соціальну ініціативу — очищення острову Великий та встановлення баків для сортування сміття. 

Вперше у фестивальній історії України головну сцену збудують на баржі та розташують прямо на воді. На «сухій» території фестивалю буде облаштовано ще дві сцени, одна з яких цілком належить партнерам і друзям заходу — українській спільноті всесвітньо відомого Burning Man. До речі, «бьорнери» знамениті не лише особливим підходом до музики та фестивальної культури, а й одним зі своїх принципів «leave no trace». Це означає, що для нас принципово важливо зробити все можливе, щоб місце проведення фестивалю після нашого втручання виглядало краще, ніж до нього. Також організатори попіклувались і про любителів більш «важкої» музики. Для них буде створено сцену «Ангар».

Пляж:

Mytry 

Miura 

AANG live 

Flow Selectors

Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich   

Pahatam  

Noizar 

Borys 

Annyrock 

Ангар:

Markov b2b Dante 

Escape 

Bru b2b Dolu 

Kolosova 

Ksenia Palfy

Kurenivka’s Camp:

Dara

Jurgen Shustov b2b Stassy Miller 

DJSITH

Severyn

Tokyo b2b Weizman 

DaKooka

Gagarin

GRZLY / Effigy Burn

Ro Rousseau 

Toma Rybka

Mamay

Photovoltaic

Moojev

GRV artists

Krueger

human margareeta

Taqaddam

Nina Eba

Oi FUSK

Julia Jazz (live)

Окрім музики, на гостей фестивалю чекають зони фуд-корту та лаунжу, плавучий басейн, пляжний волейбол та інші активності від партнерів фестивалю. Дістатись на локацію можна за допомогою власного наземного або водного транспорту, або скориставшись послугами таксі чи трансферу.

Придбати квитки можна за посиланням: https://vyshgorod.ticketsbox.com/event/richkovyi.html

За новинами фестивалю слідкуйте на офіційній сторінці події у facebook.

новости партнёра
Новости от RED TRAM