Sayenko Kharenko супроводжує додатковий випуск єврооблігацій України на суму 329 мільйонів доларів США

  • Дата: 16:41 07-09-2020
  • Просмотров: 175
  • Печать

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником J.P. Morgan, організатора додаткового випуску єврооблігацій України на суму 329 мільйонів доларів США. Додатково випущені облігації були консолідовані з існуючими облігаціями України на суму 1,36 мільярда доларів США зі ставкою дохідності в 7,75% річних, які були погашені 1 вересня 2020 року.

Залучені від додаткового випуску кошти були використані Україною для завершення розрахунків за операцією з викупу на відкритому ринку ВВП-варантів, можливість якої була анонсована Україною в серпні цього року. Як наслідок, Україна успішно провела свою першу трансакцію з державними деривативами, як це передбачено у стратегії з управління державним боргом.

Команда Sayenko Kharenko працювала під керівництвом партнерів Ігоря Лозенка та Назара Чернявського та складалася з юристів Олеся Трачука та Владислави Міцай.

Протягом останніх років Sayenko Kharenko супроводжувала всі випуски єврооблігацій українських банків, а також всі реструктуризації та інші операції з управління заборгованістю за єврооблігаціями українських банків; більшість транскордонних трансакцій на міжнародних ринках капіталу за участю українських корпоративних і державних емітентів; і всі угоди на суверенних іноземних ринках капіталу.

новости партнёра
Новости от RED TRAM