Платіжна платформа Payoneer почала випускати власні картки

  • Дата: 15:36 15-09-2020
  • Просмотров: 411
  • Печать

На початку вересня 2020 року платіжна платформа Payoneer почала самостійно випускати картки Payoneer Prepaid Mastercard® cards. Перехід на нового емітента був абсолютно непомітним для користувачів та не торкнувся роботи систем.

Турбуючись про додаткову безпеку коштів своїх клієнтів, Payoneer, як і обіцяв, почав випускати власні карти Prepaid Mastercard®. Клієнти Payoneer можуть і надалі користуватись вже існуючими картками, знаючи, що їх кошти зберігаються у Payoneer Europe.

У серпні платформа працювала над розширенням інфраструктури та переводом усіх коштів користувачів на захищені рахунки Payoneer Europe Limited. Ці рахунки призначені для зберігання коштів клієнтів, вони забезпечують збереження коштів та більш високий рівень контролю над ними. За цей короткий термін платіжна платформа Payoneer, мобілізувавши ресурси, запровадила такі важливі комплексні зміни, які позитивно вплинуть на клієнтський досвід. 

Відтепер передплачені карти випускає ліцензований емітент Payoneer Europe Limited, авторизований Центральним Банком Ірландії, як організація, що займається електронними грошима. Безпеку коштів гарантує ірландське представництво банку Barclays у м. Дублін.

«Це важливий крок для забезпечення безпеки коштів наших клієнтів, які користуються платіжними картками. Тепер усі їх кошти зберігатимуться на захищених рахунках, якими керує Payoneer Europe Limited, – повядомляє Джеймс Аллум, Віце-президент європейського регіону, - Ці спеціальні захищені банківські рахунки використовуються тільки для збереження грошей клієнтів та повністю відокремлені від власних рахунків Payoneer».

Перехід на нового емітента був плавним та не потребував жодних дій зі сторони клієнтів Payoneer. Усі кошти користувачів, історія операцій у платіжній платформі перенесені до Payoneer Europe Limited, функціонал платформи залишався доступним навіть на період внесення змін.

Відеозвернення СОО Payoneer Керен Леві та більше інформації – за посиланням: https://blog.payoneer.com/news/payoneer-is-now-a-card-issuer/

Місія компанії Payoneer – допомогти бізнесам вийти за межі можливостей, кордонів та очікувань. У сучасному цифровому світі Payoneer надає доступ до нових економічних можливостей – здійснювати грошові переводи з будь-якої точки світу так саме легко, як і локально.

Платіжна платформа Payoneer оптимізує глобальну торгівлю для мільйонів малих підприємств, торгівельних площадок та бізнесів у більш ніж 200 країнах світу. Payoneer надає набір послуг, що включає у себе міжнародні платежі, оборотний капітал, податкові рішення, торгівельні сервіси та управління ризиками, використовуючи надійні технології, нормативно-правову базу, операційну та банківську інфраструктури. Payoneer робить глобальну комерцію простою ті безпечною, забезпечуючи швидке зростання як клієнтам на ринках, що розвиваються, так і лідерам цифрової індустрії, таким як Airbnb, Amazon, Google та Upwork. Заснована у 2005 році, сьогодні Payoneer – прибуткова компанія з великою командою у всьому світі.

Payoneer - - єдиний світ, одна платформа, необмежені можливості.

https://www.payoneer.com

новости партнёра
Новости от RED TRAM