Philips поповнив портфоліо моніторів лінійкою E, призначеною для ігор на ПК

  • Дата: 10:20 21-09-2020
  • Просмотров: 425
  • Печать

Компанія MMD, лідер у галузі інноваційних технологій та володар прав на бренд Philips Monitors, представляє E Line – нову серію ігрових моніторів, призначених для молодих та самозайнятих користувачів, які вибирають функціональність, хороший дизайн і високу продуктивність для навчання, роботи та ігор.

З огляду на постійне та вражаюче зростання індустрії відеоігор, Philips не зміг залишити без уваги потребу в інноваційних та ефективних продуктах, у яких сучасний дизайн поєднується з усіма основними функціями. Нова лінійка створена, щоби забезпечити максимально цілісні та цікаві враження, а дизайн ідеально поєднається з будь-яким інтер'єром, завдяки чому пристрій швидко стане частиною повсякденного життя.

«Вихід у сегмент комп'ютерних ігор спонукав нас розробити унікальну преміальну пропозицію, яка підкорить споживачів не тільки якістю та характеристиками, але також дизайном і концепцією, – зазначає Штефан Зоммер (Stefan Sommer), директор з маркетингу та управління бізнесом в Європі AOC International Europe і MMD Monitors & Displays. – Це важливий для нас крок, мета якого – задовольнити потреби споживачів. Молодим людям потрібен один продукт для всіх завдань, від навчання до перегляду фільмів та ігор, і щоби при цьому він вписувався в бюджет. У той же час, аудиторія мілленіалів більше орієнтована на дизайн та інноваційні функції. Ми запускаємо нову лінійку, яка відповідає потребам цих споживачів».

Першими представниками нової лінійки E стануть монітор Philips 242E1GAJ (діагональ 23,8 дюйма/60,5 см) і монітор Philips 272E1GAJ (27 дюймів/68,6 см).

Повний комплект

Монітори Philips 242E1GAJ та Philips 272E1GAJ оснащені дисплеєм Full HD зі співвідношенням сторін 16:9, який забезпечує деталізоване зображення, та рідкокристалічною VA-панеллю з широкими кутами огляду 178°/178°. Конструкція монітора підпорядкована візуальному сприйняттю: відсутність рамок з трьох сторін візуально збільшує екран. Загалом усе це гарантує прекрасне відображення як стандартних офісних, так і вимогливих графічних додатків, а також веб-сторінок, фотографій, фільмів, ігор. Для ще більшого ефекту нові монітори з діагоналлю 24 і 27 дюймів обладнані парою вбудованих високоякісних стереодинаміків.

Різноманітність розваг 

Лінійка E бездоганно працює завдяки частоті оновлення 144 Гц, яка перемальовує зображення на екрані до 144 разів на секунду. Це в 2,4 рази швидше, ніж стандартний дисплей. Така швидка реакція має вирішальне значення в змагальних іграх: на екрані відображається абсолютно вся візуальна інформація, а суперники рухаються плавно, що спрощує процес наведення. Окрім цього, короткий час відгуку MPRT (час відгуку рухомого зображення) в 1 мс не дозволяє зображенню розмиватися і змазуватися, а рух виглядає більш чітким і точним. Монітор Philips 242E1GAJ оснащений технологією AMD FreeSync™ Premium, яка забезпечує відсутність ривків в ігровому процесі.

Нові ігрові монітори Philips обладнані легко доступним екранним меню, з налаштуваннями спеціально для геймерів, аби ще сильніше поліпшити користувацький досвід. Це дозволяє отримувати найкращі враження від будь-яких ігор, до яких монітор адаптується самостійно.

Картинка має значення

Ігрові монітори серії E оснащені технологією UltraWide Color, яка забезпечує широкий спектр кольорів. Таким чином, зображення стає більш живим. Завдяки технології SmartContrast, яка аналізує картинку на дисплеї, монітор автоматично налаштовує кольори та регулює яскравість підсвічування. Лінійка E також оснащена технологією Flicker-Free для більш комфортного перегляду і режимом LowBlue для зручності в роботі.

Монітори Philips 242E1GAJ та Philips 272E1GAJ з'являться в продажу у жовтні. Орієнтовна роздрібна ціна двох моделей – 5299 та 6999 гривень відповідно.

Більше інформації про монітори Philips: https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

новости партнёра
Новости от RED TRAM