ПрАТ «Єврокар» може складати до 50 000 авто на рік

  • Дата: 07:00 01-10-2020
  • Просмотров: 529
  • Печать

У межах робочої поїздки до Закарпатської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою ПрАТ «Єврокар». Голова наглядової ради підприємства Олег Боярин, демонструючи роботу компанії, розповів, що обсяг виробництва «Єврокару» за 2019 рік склав 6 тис. 254 автомобілі.

Підприємство випускає майже весь модельний ряд автомобілів марки Skoda. При цьому потужності виробництва розраховані на випуск 50 тис. машин на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити обсяг до 100 тис. одиниць на рік.

Україна має підтримувати інвесторів, які готові створювати робочі місця з гідними умовами праці та заробітною платою, щоб українці не їхали за кордон, а залишалися працювати на батьківщині, - вважає Олег Боярин.

Читайте також: На львівському заводі «Електрон» відбулася презентація законопроекту про локалізацію виробництва (ФОТО)

На його думку, наша країна може стати одним з лідерів з виробництва автомобілів світових брендів.

Дійсно фундаментальний, сучасний завод. Приємно бачити, що таке виробництво існує в нашій державі, – сказав Володимир Зеленський.

ПрАТ «Єврокар» розташоване в індустріальному парку «Соломоново» – це перший в Україні масштабний проект зі створення високотехнологічного майданчика промислового виробництва. Керівна компанія ставить собі за мету сформувати найбільший промисловий автокластер в Україні. 

новости партнёра
Новости от RED TRAM