У період пандемії страхування членів сім’ї в рамках ДМС зросло на 49%

  • Дата: 13:31 02-10-2020
  • Просмотров: 404
  • Печать

Із приходом пандемії попит на страхування членів сім’ї у рамках корпоративного ДМС виріс на 49%. Такими даними поділився директор із розвитку компанії Madanes в Україні Стас Островський у під час HR Wisdom Summit.

«Рівень пролонгації договорів з початку пандемії складає 96-97%. І хоча особливого стрибка у появі нових корпоративних клієнтів за 2020-й рік не спостерігалось, страхування членів сім’ї зросло з 30% до 79%, – коментує Стас Островський. – Саме попит на страхування членів сімей показує особливу цінність корпоративних пакетів ДМС і страхування від онкології в очах більшості співробітників. Ми в компанії бачимо, що в Україні можливість застрахувати родини підвищує рівень довіри до роботодавця».

Через кризу у всесвітній системі охорони здоров’я доступність державної медицини суттєво знизилась, навіть у найрозвинутіших країнах. До прикладу, в Ізраїлі, державі з високоякісною медициною, через COVID-19 на 50% знизили частоту планових операцій та на 30% – діагностичних процедур. Пацієнти з важкими захворюваннями, такі як онкохворі, теж не виняток. Як наслідок – різке підвищення попиту на програми медичного страхування. Це відбувається у більшості розвинених країн через зниження довіри до державних послуг.

В Україні в 2020-му році об’єм медичних субвенцій скоротився на 73%, а фінансування державних лікарень знизилось на 50% у порівнянні з 2019-м роком. Криза в галузі впливає на тих, хто хоче отримувати медичні послуги високої якості і відповідно віддає перевагу приватній медицині і страховим програмам. Компанії, які піклуються про свій HR-бренд, враховують це і впроваджують нові страхові продукти в свої соціальні пакети. 

«Компанія Madanes, яка займається страхуванням від онкологічних захворювань в Україні, після року роботи на ринку вже бачить попит на цей вид страхування серед локальних компаній, – коментує Стас Островський. – Раніше в Україні, на додачу до ДМС, страхували співробітників від онкології лише міжнародні компанії. Ми раді, що сьогодні місцеві підприємства теж все більше розуміють, що піклування про здоров’я співробітників – важлива запорука успішності бізнесу в сучасних реаліях».

Поки що цей вид поліса розповсюджений здебільшого серед підприємств IT, фармацевтики, і, власне, галузі страхування. Українські корпоративні клієнти частіше за все зупиняються на пакеті ціною 50 євро за людину. Компанія Madanes вивчила потреби українських пацієнтів: питання ціни та готовності до виїзду на лікування за кордон – основні. Тому покриття розширили, надавши можливість проходити лікування і в Україні, а не тільки за кордоном. 

новости партнёра
Новости от RED TRAM