«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує закупівлю нової великовантажної техніки «БелАЗ»

  • Дата: 03:00 07-10-2020
  • Просмотров: 749
  • Печать

«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує закупівлю нової великовантажної техніки компанії «БелАЗ». Підприємство отримало три нових автосамоскиди вантажопідйомністю 136 тонн, - на це придбання було направлено 97,9 млн грн.

За останні п'ять років «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав 26 кар'єрних самоскидів «БелАЗ», завдяки чому автопарк великовантажної техніки був оновлений більш, ніж наполовину. Зараз в гірничому департаменті підприємства використовуються 30 автосамоскидів, 7 поливозрошувальних машин та 1 колісний бульдозер виробництва компанії «БелАЗ». До кінця 2020 року в експлуатацію введуть ще два нових автосамоскиди, які наразі у стадії зборки.

Ігор Бондар, керівник товаропровідної мережі «БелАЗ» в Україні:

- Впродовж останніх кількох років ми активно співпрацюємо з компанією АрселорМіттал. Цього року підписали контракт на поставку п'яти сучасних автосамоскидів високої продуктивності. Середнє напрацювання автосамоскиду «БелАЗ» становить від 70 до 80 тисяч кілометрів на рік, машина працює 24 години на добу, 30 днів на місяць. Нові автосамоскиди повністю відповідають високим вимогам з безпеки та екологічним стандартам, забезпечують комфортну роботу оператора.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- З 2006 року інвестиції компанії АрселорМіттал у гірничий сегмент підприємства вже досягли 10,5 млрд грн. Наша інвестиційна програма передбачає, зокрема, масштабне оновлення гірничої техніки. Це дозволяє не тільки підтримувати необхідні обсяги видобутку руди та випуску концентрату, а й поступово їх збільшувати. Це позитивно відбивається на ефективності роботи підприємства в цілому. Компанія «БелАЗ» є нашим давнім і надійним партнером, ми продовжимо цю співпрацю й надалі.

новости партнёра
Новости от RED TRAM