Відбулася прем'єра нової відеороботи Поліни Крупчак "Для тебе"

  • Дата: 17:12 08-10-2020
  • Просмотров: 1039
  • Печать

Режисером кліпу стала Інна Грабар відома своєю співпрацею з топ-артистами України.

"Пісня сама по собі дуже польотна, ми хотіли показати цю польотність монологом артиста. У кожного з нас є місце, де нам хочеться помовчати та «подихати» своїми думками. Дах... Висота... Метафоричний сенс свободи в образах птахів - це те, як відчула пісню наша команда. Працювати з Поліною було максимально комфортно, тому що артистка повністю у всьому довіряла нам. Синергія на майданчику - це головна запорука гарного результату"- ділиться режисер.

Основа цього кліпу - свобода! Вона в усьому, в образах у внутрішньому стані артиста. І головне свобода вибору, яку зображують троє яскравих чоловіків. Героями кліпу стали актори Богдан Шелудяк, відомий блогер під ніком Bushe8, Назар Грабар та гітарист Sasha Fillons.

Режисерові кліпу вдалося повністю передати стан співачки, її характер і внутрішні бажання.

"Я була рада співпраці з Інною Грабар, їй вдалося відчути мене і показати все ті суперечності, які живуть в мені. Здавалося два несумісних почуття кохання і свобода, але саме їх я хочу поєднати. Часто закохуючись в чоловіка я втрачаю себе і свою внутрішню свободу, а це не правильно"- розповідає Поліна.

Відео доступно на всіх музичних платформах!

новости партнёра
Новости от RED TRAM