AOC 16T2: портативний 15-дюймовий монітор с 10-точечним сенсором

  • Дата: 01:30 09-10-2020
  • Просмотров: 343
  • Печать

Компанія AOC, один з провідних світових брендів на ринку моніторів, представляє новий портативний сенсорний монітор з можливістю підключення через USB-C. Модель 16T2 оснащена IPS-дисплеєм з діагоналлю 39,6 см (15,6 дюйма) та роздільною здатністю Full HD, її можна підключати до ноутбука, настільного комп'ютера/сервера або смартфона через два роз'єми USB-C (з використанням альтернативного режиму DisplayPort) або роз'єм Micro HDMI. Завдяки вбудованій батареї ємністю 8000 мАч, 16T2 можна використовувати в дорозі, коли розетка недоступна. Також пристрій може служити зовнішнім акумулятором і заряджати смартфон [1]. Товщина менше сантиметра, «розумна» складна кришка для портретної та альбомної орієнтації, можливість установки на стіні за допомогою кріплення VESA, роблять цей монітор відмінним інструментом для мобільних бізнес-користувачів, а також геймерів, студентів, ІТ-адміністраторів, власників малого бізнесу, складальників ПК та ентузіастів.

Ваш монітор завжди з вами

Користувачі вже оцінили, як одночасне  використання декількох моніторів збільшує продуктивність і комфорт. Завдяки 16T2, це стало можливим і в мобільній обстановці з бонусом у вигляді 10-точечного сенсорного введення (сертифікований для Windows 10). Гладке алюмінієве оздоблення робить AOC 16T2 схожим на планшет. Але на відміну від планшета, який стане електронним сміттям, коли його процесор та операційна система застаріють, будуть працювати повільно та втратять сумісність, 16T2 — це мобільний дисплей, не обмежений технологіями, які швидко втрачають актуальність. Іншими словами, 16T2 — це надійне вкладення коштів на довгі роки.

«Портативні монітори — один із найбільш швидкозростаючих технологічних ринків у Європі, і компанія AOC розуміє необхідність таких зручних продуктів для дому, офісу і, що найбільш важливо, для мобільної роботи. 16T2 — ідеальне гнучке рішення для тих, чия робота або розваги потребують більше екранної площі, де б вони не знаходились», — говорить Сезар Акоста (Cesar Acosta), продуктовий менеджер з сенсорних екранів та аксесуарів AOC International Europe.

Готовий до більшого

Завдяки двом портам USB-C та роз’єму Micro HDMI, новий портативний монітор можна підключати як до застарілих, так і до сучасних комп’ютерів. Щоб активувати сенсорний екран при підключенні через Micro HDMI, підключіть монітор до роз’єму USB-A/C ПК за допомогою кабелю USB-C, який входить в комплект. Окрім цього, 16T2 обладнаний двома вбудованими стереодинаміками потужністю 1 Вт.

Монітор 16T2 можна використовувати у якості додаткового акумулятора, причому як у включеному, так і у вимкненому стані. При підключенні до мережі за допомогою адаптера USB-C, 16T2 може заряджати себе і підключений смартфон одночасно. Два роз’єми USB-C з обох сторін дозволяють заряджати пристрій через лівий і передавати сигнал дисплея через правий, і навпаки. Таким чином можливо гнучко регулювати необхідну комплектацію робочого місця.

Безмежні можливості

Простота у використанні, гнучкість та портативність AOC 16T2 надають широкий спектр варіантів його використання:

Додатковий дисплей для ноутбука зі збільшенням екранної площі при роботі в дорозі.

- Блокнот з нотатками для студентів.

- Засіб для підвищення продуктивності при роботі з дому (особливо в невеликих приміщеннях).

- Дисплей для сервера.

- Екран для кіосків самообслуговування в громадських місцях.

- Дисплей для складальників ПК або інженерів.

- Дисплей для мобільних ігор та інших розваг.

- Основний дисплей для розваг при підключенні до смартфону.

Монітор AOC 16T2 з’явиться в продажу у кінці жовтня 2020 року за орієнтовною ціною 10 599 гривень.


[1] Будь ласка, перевірте список сумісних пристроїв

новости партнёра
Новости от RED TRAM