Porsche Design та AOC оголосили про початок партнерства

  • Дата: 12:15 14-10-2020
  • Просмотров: 274
  • Печать

Porsche Design та AOC розпочинають співпрацю, яка дозволить об'єднати філософію вишуканого і функціонального дизайну Porsche Design з новітніми технологіями виробництва моніторів AOC. Завдяки цьому, компанії виведуть на ринок унікальні ігрові монітори, створені для геймерів, які дбають не тільки про максимальну продуктивність, але й про стильний і сучасний зовнішній вигляд їх комп’ютерів. Перший монітор спільного виробництва Porsche Design та AOC з лінійки AGON з'явиться у продажу восени 2020 року.

Бренд Porsche Design давно став синонімом ексклюзивних дизайнерських продуктів та символізує точність і досконалість конструкції. Філософія «чистого» дизайну компанії полягає в тому, щоб оптимізувати форму і функціональні можливості продукту, відкриваючи нові та інноваційні рішення. AOC – дочірня компанія TPV Technology, найбільшого в світі виробника РК-моніторів. Завдяки якісним, високопродуктивним і унікальним ігровим моніторам AOC Gaming та пристроям з лінійки преміум-класу AGON, AOC впевнено утримує перше місце на світовому ринку ігрових моніторів.

Співпраця компаній та поєднання їх сильних сторін дозволить створювати продукти найвищої якості, які відрізняються стильним дизайном і неймовірною функціональністю. Перший ігровий монітор спільного виробництва Porsche Design та AOC з'явиться на світовому ринку вже восени цього року. Завдяки цьому стратегічному партнерству, Porsche Design вийде на швидко зростаючий ринок ігрових пристроїв – обсяг світового ринку геймерських моніторів з частотою оновлення екрану від 144 Гц до кінця 2019 року зріс на 76% у річному обчисленні. Також дизайнерський бренд зможе охопити нову і досить широку цільову аудиторію, молодь з високим рівнем достатку з великого ігрового співтовариства з присутністю в усьому світі. Повторюючи події з історії мотоспорту, ігрові монітори можуть стати ідеальною точкою переходу від дорожніх видів спорту до більш цивілізованого «спорту» у вітальні користувача. У той же час, AOC ця співпраця дозволить додати до великого портфоліо дизайнерських продуктів нові, на цей раз – в  сфері геймінгу.

«Porsche Design пропонує своїм клієнтам ексклюзивну техніку, а ігровий сегмент зараз є одним з найбільш швидкозростаючих на ринку. Ігрові монітори ідеально вписуються в наше портфоліо високотехнологічних дизайнерських продуктів, і ми раді співпраці з таким сильним і визнаним на ринку партнером, як AOC – одним із провідних світових брендів-виробників моніторів», – зазначив Ян Беккер (Jan Becker), генеральний директор Porsche Design .

«Ми неймовірно раді можливості співпрацювати з таким фантастичним партнером, як Porsche Design. Їх майстерність в сфері дизайну ідеально поєднується з нашими технологіями виробництва моніторів. Ми віримо, що, завдяки створеним спільно унікальним пристроям, ми зможемо подарувати гравцям по всьому світу абсолютно нові враження», – доповнив Ніко Вернев (Nico Vernieuwe), старший віце-президент напрямку Branded Business в TPV Technology.

Подробиці про нові монітори Porsche Design будуть опубліковані найближчим часом.

Про компанію Porsche Design

У 1963 році професор Фердинанд Олександр Порше (Ferdinand Alexander Porsche) створив один з найбільш знакових об'єктів дизайну в сучасній історії, автомобіль Porsche 911. Дотримуючись своїх бажань винести принципи та ідеологію дизайну Porsche за межі світу автомобілебудування, в 1972 році він заснував ексклюзивний дизайнерський бренд Porsche Design. Його філософія досі простежується в усіх продуктах Porsche Design. Кожен такий продукт відрізняється винятковою точністю і досконалістю конструкції, великою кількістю інновацій і унікальним поєднанням функціональності та пуристичного дизайну. Продукція компанії Studio F. A. Porsche створюється в Австрії, але продається у всьому світі в більш ніж 130 фірмових магазинах Porsche Design, в престижних універмагах, ексклюзивних спеціалізованих магазинах і офіційному інтернет-магазині (www.porsche-design.com).

новости партнёра
Новости от RED TRAM