Круассани та чорна кава – традиційний французький сніданок (майстер-клас від Анна Brezel)

  • Дата: 11:45 19-10-2020
  • Просмотров: 23547
  • Печать

Як правило, сніданок у Франції - досить легка та проста їжа. У більшості місць вам запропонують французьку випічку з джемом, медом і маслом під гарячу каву або чай.

Якщо на сніданку присутні діти, то їм запропонують пластівці. Деякі дорослі теж полюбляюсь пластівці і це (свого роду) нова тенденція у французьких сніданках.

На традиційний сніданок у Франції зазвичай не подають яйця, м'ясне асорті, соки, фрукти та сир. Якщо щось з цього списку мається у вас на столі, то знайте - або ви не у Франції, або ж це не традиційний місцевий сніданок.

Що подають дорослим на сніданок у Франції?

Удома майже те ж саме, що і дітям, тільки звичайно ж з кавою замість какао або «Nesquik».

У великих містах люди люблять снідати «un cafe» (в кафе). Тільки там вони можуть щодня балувати себе «un café noir et un croissant» - чорною кавою c круассаном!

Багато дорослих у Франції зазвичай пропускають сніданок або просто п'ють каву. Хоча це дуже погана звичка, але це правда.

Коли у Франції прийнято подавати круасани?

Французи подають круасан на сніданок в кав'ярнях та бістро. Рум'яні, повітряні та хрусткі круасани там можуть бути як звичайні (до кави або чаю), так з джемом і маслом. Вимогливі гості можуть замовити круасан з шинкою і сиром або копченим лососем і вершковим сиром.

Дорослі по дорозі на роботу часто забігають за круасаном в найближчу «la boulangerie» (булочну). Також туди заходять і діти, що йдуть у школу, але вони вважають за краще шоколатіни – це майже круасани, але з шоколадом.

Удома ж круасани зазвичай подають на сніданок або на вечерю, але тільки в особливих випадках.

Французька випічка довго не зберігається - її потрібно купувати свіжою та їсти майже відразу, поки вона залишається хрусткою. Тому, якщо ви хочете з'їсти круасан, спочатку треба зайти в кав'ярню або булочну, щоб купити його! Тому французи рідко їдять круасани у будинку.

Запрошуємо на майстер-клас «Французькі круасани від Анна Brezel»!

Хочете відчути себе у Франції? Тоді запрошуємо на майстер-клас «Французькі круасани від Анна Brezel»!

На ньому ми будемо пекти:

- справжній французький повітряний ажурний круасан

- датський Даніш

- кольорові круасани

Ви зможете самотужки замішати тісто, правильно його заслоїти та випікати. А додому заберете все що напечете та вже замішане тісто, з якого можна буде зробити домашні круасани.

Кожного учасника чекають подарунки, а також розіграш головного призу: чавунної форми для випікання хліба.

Майстер-клас буде проходити 24.10.2020 о 15:00 у справжньому цеху пекарні @sannis_bakery (Харків, пр. Гагаріна 52)

Кількість місць обмежена!

Для запису на майстер клас телефонуйте:

+ 38 (067) 680-60-04 (Анна)

новости партнёра
Новости от RED TRAM