ТОВ «Інтергал-Буд» визнано девелоперською компанією Києва 2020

  • Дата: 06:00 20-10-2020
  • Просмотров: 383
  • Печать

Оргкомітет всеукраїнського національного проєкту Українська народна премія — 2020 підбив підсумки онлайн голосування споживачів за найкращі товари та послуги, представлені на українському ринку. Оголошено імена 487 переможців у 24 категоріях рейтингу. Серед переможців у категорії «Нерухомість» і будівельна компанія «Інтергал-Буд», яка стала девелоперською компанією Києва 2020 року.

«Ми щиро вдячні за кожний голос й високо цінуємо довіру наших клієнтів. Драйвером успіху компанії є постійне прагнення відповідати високим вимогам сучасного ринку нерухомості та очікуванням покупців.  Ми дбаємо про інтереси майбутніх мешканців наших комплексів ще на етапі вибору місця під забудову, адже усі вони розташовані у комфортних для проживання місцях — у районах зі зручною транспортною розв’язкою, неподалік зелених зон та місць відпочинку. У всіх наших житлових комплексах передбачена власна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, дитячі садочки, поліклініки, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку. Окремої уваги заслуговують й наші сучасні технології будівництва зі застосуванням якісних будівельних матеріалів» — зазначила Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд».  

Аналізуючи основні споживчі настрої, Українська народна премія допомагає українцям зорієнтуватися у різноманітті товарів та послуг, які зараз існують на ринку. А для виробників цей конкурс є індикатором довіри споживачів, який стимулює їх до вдосконалення і постійного розвитку. Історія конкурсу бере початок у 2013 році. Саме з того часу українці отримали можливість брати безпосередню участь в оцінюванні товарів та послуг, представлених на українському ринку.

новости партнёра
Новости от RED TRAM