MILANIA знову готова заявити про себе в новій чуттєвої роботі «Океан»

  • Дата: 12:34 21-10-2020
  • Просмотров: 23225
  • Печать

Незважаючи на паузу в творчості, рядками з пісні «я буду вірною, я буду любити» MILANIA підтверджує свою відданість музиці і слухачам; клянеться, що нічого не зможе збити її з шляху і трек «Океан» - лише дебют в оновленому проекті MILANIA. Відеокліп на трек «Океан» - повна ніжності і почуттів робота талановитого режисера Інни Грабар спільно з музичним продюсером Андрієм Тропешко. Особистий «океан» MILANIA – це емоції і переживання, в які вона поринула з головою, пережила і готова нести своїм слухачам.

Адже, як і в усіх піснях MILANIA, кожен з нас знайде частинку себе, відображення особистої життєвої історії в «океані» … Як і всі тексти для пісень, слова треку «Океан» MILANIA написала сама, і в них ми бачимо результат життєвого досвіду, почуттів і змін в артистці за роки, поза шоу-бізнесу. Трек «Океан» - заклик від виконавиці розділити її почуття, наповнитися ніжністю і трепетом емоцій, зануритися в океан переживань, в якому вона замкнута, серед власних сумнівів і перипетій. Кожна дівчина в своєму житті хоча б раз проходить через складні відносини, робить над собою зусилля і рухається далі, залучаючи нові сили створювати і зміцнювати хиткі ваги любові.

Пісня «Океан» - відображення романтичних почуттів дівчини, її бажання бути разом, які так і не знайдуть відгуку … Відеоробота «Океан» - новий етап у творчості співачки MILANIA.

новости партнёра
Новости от RED TRAM