Що таке ванілін і чим він гірший чи кращий за ваніль?

  • Дата: 17:26 26-10-2020
  • Просмотров: 728
  • Печать

За старих часів ваніль цінувалася в буквальному сенсі на вагу золота. В Мексиці існувала навіть каста ванільних злодіїв, а фермери позначали клеймом кожен стручок, щоб пізнати його в разі крадіжки. У давнину ванільні стручки використовувалися індіанцями в якості грошей. Плем'я Тотонакі першим придумало культивувати ліани ванілі та платило данину ацтекам саме ванільними стручками. Згідно міфології Тотонакі, ваніль виросла з крові богині та її смертного коханого, які були обезголовлені її розлюченим батьком.

Ваніль – найпопулярніша спеція в світі

Про те, що ваніль вважається однією з найдорожчих спецій, впевнені, ви вже чули. А чи чули ви, що ваніль чудодійно приборкує гнів? Так, так, тому що ваніль містить речовини, що виробляють в організмі серотонін (гормон задоволення). Навіть бувалі рибалки подейкують, що риба клює набагато краще, якщо на приманку додати ваніль. Те ж саме вам скажуть і кондитери - кондитерські вироби з ароматом ванілі йдуть нарозхват, навіть якщо їх смак і якість залишають бажати кращого.

Але ось біда, з кожним роком, обсяги виробництва натуральної ванілі в світі, які оцінюються сьогодні лише в 7 000 тонн, стає менше, а попит на неї щороку тільки зростає. Відповідно зростають і ціни. Тому на допомогу приходить сучасна технологія, яка пропонує світу штучний ваніль. Отже сьогодні кожна господиня може знайти на прилавках не тільки ваніль, а щу й ванілін і ванільний цукор.

Що таке штучний ваніль і чим він гірший чи кращий?

Ванілін - це білий порошок, що є синтетичним замінником натуральної ванілі. І якщо бути ще точніше - це суміш подрібненого кристалічного ваніліну з лактозою, декстрозою та мальтодекстрином, що використовуються для посилення аромату.

У кінці 19 століття, коли німецькі вчені вперше визначили хімічну структуру натуральної ванілі, виробники знайшли спосіб випускати її у синтетичному вигляді.

І ви навіть не уявляєте, в якої великій кількості продуктів міститься ванілін, головним виробником якого сьогодні є Китай. Але не лякайтеся, бо ванілін абсолютно безпечний для здоров'я.

З часів його відкриття було зроблену величезну кількість досліджень в області ваніліну. У тих кількостях, в яких ми його вживаємо взагалі (іноді навіть не здогадуючись про це) він абсолютно нешкідливий. Від його вживання ще ні хто не захворів, а ось від натуральної ванілі хворіють. Особливо самі збирачі ванілі, у яких є своє професійне захворювання. До того ж (як кажуть фахівці) вирощування натуральної ванілі далеко не екологічніше випуску синтетичного ваніліну. Лише тільки на збір врожаю спалюється більше нафти, ніж на виробництво самого ваніліну.

Ванілін має класичний запах ванілі, але на смак набагато інтенсивніше. Додавати його в солодкі страви треба зовсім небагато - на кінчику ножа. Він стійкий до заморожування та термообробки до 250 градусів.

Ванільний цукор

Останнім часом набув широкого поширення також ванільний цукор - суміш білого цукру з готовим порошком ваніліну. Як правило, з 2 стручками ванілі змішують 500 грамів цукру або пудри. Ванільний цукор використовуються не тільки для випічки, але і для прикраси фруктів і десертів.

Також ванільний цукор можна отримати в результаті змішування цукру або цукрової пудри з кристалічним ваніліном. Це відмінний варіант для тих, хто не хоче користуватися порошком ваніліну. Адже він продається в основному в професійних магазинах, а ось ванільний цукор є в будь-якому магазині. До того ж, використовуючи цукор, який вже розведений ваніліном, можна не боятися переборщити.

Що показав експеримент професійних дегустаторів?

У 2009 році американський кулінарний журнал Cook's Illustrated, провів цікавий експеримент. Вони вирішили з'ясувати, наскільки відрізняється ваніль і ванілін за смаком і ароматом. Зібравши групу професійних дегустаторів, вони запропонували їм порівняти різні види десертів, що були приготовані з ваніллю та ваніліном.

В результаті цього експерименту з'ясувалося, що для холодних молочних десертів краще вживати натуральний ваніль. У випічці особливих відмінностей не знайшлося. Хоча випічка з ваніліном на великій температурі, виявилася набагато смачнішою.

Купити ванілін оптом для вашого виробництва можна у магазині Дом кондитера «Магнум СП» за посиланням: https://magnum-sp.com.ua/vanilin або ж за його фактичною адресою.

Дом кондитера «Магнум СП»

Україна, Харьків, пр-т Московський 55 

Vodafone: +38 (050) 324-7-324

Київстар: +38 (098) 404-39-94 

e-mail: info@magnum-sp.com.ua

https://magnum-sp.com.ua

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/magnum.sp 

Facebook: https://www.facebook.com/magnum.sp 


новости партнёра
Новости от RED TRAM