АТ «Дніпрогаз» підготував газорозподільну систему до опалювального сезону

  • Дата: 08:45 27-10-2020
  • Просмотров: 809
  • Печать

Цього року компанія АТ «Дніпрогаз» спрямувала 31,4 млн грн на забезпечення сталої та безаварійної роботи системи газопостачання Дніпра та Дніпровського району під час осінньо-зимового періоду.

Для підвищення рівня безпеки та надійного газопостачання клієнтів з початку року фахівці «Дніпрогазу» модернізували та реконструювали близько 1 км застарілих сталевих газопроводів, провели реконструкцію 5 ГРП з повною заміною обладнання. Також співробітники компанії модернізували 9 ШГРП, замінили 10 засувок у газових колодязях та більше 250  кранів на газопроводах-вводах у житлові будинки, встановили 56 сигналізаторів аварійного тиску, побудували 1 станцію  катодного захисту.

«На території ліцензійної діяльності нашої компанії понад 62% газопроводів побудовані більше 30 років тому. Саме тому виконання робіт з модернізації та реконструкції газопроводів і складових ГРМ є надзвичайно важливим, – коментує технічний директор АТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. – Згідно затвердженого державним регулятором плану заходів ми продовжуємо виконання усіх першочергових регламентних робіт на системі газопостачання, які забезпечать стабільну та надійну доставку природного газу до споживачів, особливо в період низьких температур». 

Усі кошти, що надходять від дніпрян у вигляді плати за доставку газу, спрямовуються на утримання газорозподільних мереж і споруд на них, модернізацію, капітальні та поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі, повноцінну роботу аварійно-диспетчерської служби «104». Так, з початку року працівниками АДС було опрацьовано більше 13,2 тис викликів від споживачів, з яких 8,9 тис стосувались наявних витоків газу з газопроводів.

новости партнёра
Новости от RED TRAM