Перший сніг у Славсько вже чекає на туристів

  • Дата: 10:04 27-10-2020
  • Просмотров: 20697
  • Печать

Похмура, сіра осінь? Ледве змушуєш себе вибратися з під ковдри? Хочеш «перечекати» цю суцільну сірість? Не варто чекати – гойда в Славсько! Там вже випав перший сніг і прийшла справжня казка!

То ж чому б не насолодитися цією білосніжною красою вже на цих вихідних? 

Насправді для місцевих жителів це геть не новина! На Покрови тут випадає перший сніг майже щороку. Ось і цього року, в ніч на 14 жовтня маківки гір вкрилися пухнастим білим простирадлом.  

Зазвичай перший сніг в Україні завжди випадає саме в Карпатах. І це чудова нагода приїхати в цю місцевість, та провести вікенд на тлі засніжених гір, насолоджуючись місцевими краєвидами, затишними садибами, гарячими цілющими чанами та смачною кухнею!

Погодьтеся, що може бути краще, аніж зустріти наш перший карпатський сніг, сидячи біля затишного каміну та спостерігаючи, як вершини поступово вкриваються білосніжним простирадлом. А заодно можна придивитися гарні місця для зимового катання на лижах. 

«Така досить прохолодна погода буде тривати по 21 жовтня включно, адже на нас впливатиме холодна повітряна маса. Погода на Львівщині поки що очікується дощова, і лише в горах – мокрий сніг», — розповіла синоптикиня Олександра Тузяк. 

То ж не гаймо часу і мершій у Славсько, аби встигнути намилуватися першим снігом.

Підробиці за телефоном: +38 (097) 902-87-31

новости партнёра
Новости от RED TRAM