MILANIA про Туреччину, карантин і обмеження

  • Дата: 11:50 01-11-2020
  • Просмотров: 23030
  • Печать

У 2020 році відпочинок закордоном був утруднений через низку причин, головна з яких - загальний карантин. Лише кілька країн не ставили обмеження туристам для відвідування, і одна з них - Туреччина. Популярна співачка, одна з 100 найкрасивіших жінок України за версією журналу Viva - MILANIA вирушила в Бодрум за новими емоціями і враженнями.

Про карантинні заходи в готелях MILANIA говорить так: "Температуру нам поміряли лише при заселенні, і більше ніхто не підходив за весь відпочинок. Екскурсії і все-все працюють без обмежень". Єдина різниця зі звичним нам відпочинком - це контроль персоналом фуршетной зони, щоб уникнути прямого контакту відпочиваючих зі стравами.

Туреччина, а саме Бодрум були вибрані не випадково, адже на момент відпустки, Туреччина - одна з небагатьох країн "зеленої" зони, що означає відсутність тесту як на вильоті, так і по прильоту. Єдиним ускладненням при перельоті стала необхідність провести весь рейс в масці, що не доставляє комфорту.

"Безсумнівно, карантин позначився на сервісі не кращим чином. Швидше за все, в цей готель я ще раз не повернуся" - поділилася MILANIA.

Як і для всіх артистів, для MILANIA відпочинок - це можливість отримати натхнення і накопичити енергію, які безсумнівно знайдуть відображення у творчості. Вже зовсім скоро відбудеться новий реліз співачки, але вся інформація поки що зберігається в таємниці ...

новости партнёра
Новости от RED TRAM