Ariel розробив формулу для капсули Ariel PODs «Все в 1» з ексклюзивною технологією Purezyme

  • Дата: 12:03 04-11-2020
  • Просмотров: 534
  • Печать

Дослідження Procter&Gamble про невидимі плями: 65% респондентів вважають, що вони можуть залишатися на тканині навіть після прання. Ariel представляє Ariel PODs «Все в 1» з технологією Purezymeтм, яка бореться  невидимими забрудненням. 

Компанія Procter&Gamble у серпні-вересні 2020 року провела дослідження у Східній Європі [1], опитавши 900 респондентів з метою з'ясувати, чи знають вони про природу забруднень на одязі. Майже 80% з них усвідомлюють про існування невидимих плям і бруду, при цьому понад 65% вірять, що вони можуть залишатися на одязі навіть після прання. Спеціально для тих, кому важлива впевненість в чистоті і гігієні, Ariel 

Протягом серпня-вересня 2020 року компанія Procter&Gamble опитала 900 респондентів з країн Східної Європи, щоб з'ясувати, наскільки вони обізнані про природу забруднення їхнього одягу. Зазвичай люди оцінюють результат на основі того, що бачать: якщо тканина не має видимих ​​плям, це означає, що вона повинна бути чистою. Однак часто велика кількість плям і бруду для нас непомітні. Майже 80% опитаних визнали, що їм відомо про існування невидимих ​​плям і бруду, але відзначили, що вважають однією з основних причин їх походження ¾ забруднення повітря. Це серйозна проблема для навколишнього середовища, але не для одягу. Піт, шкірне сало та відмерлий епідерміс з нашої шкіри утворюють невидимий  бруд. В середньому за день людина виділяє 1 літр поту та 20 г інших виділень. Цілих 70% бруду на нашому одязі є результатом контакту одягу з потом й іншими виділеннями та тільки 30% надходить ззовні. 81% споживачів справедливо визнали, що омертвілі частинки шкіри потрапляють на наш одяг та постільну білизну й залишаються там. Якщо їх не «випрати» разом з іншими забруднюючими речовинами, з часом вони будуть накопичуватися і викликати неприємний запах або робити вид тканини непривабливим.

Переважна більшість опитаних (96%) помітили пожовтіння білих футболок в області пахв через деякий час носіння, і приблизно 3/4 відповіли, що саме з цим видом забруднення їм важче впоратися. Через неможливість відіпрати жовті та інші плями, які складно вивести, період експлуатації одягу скорочується. Так, жовті плями в області пахв є підставою для викидання одягу для 51% респондентів. Також дослідження показало, що 49% опитаних викидають одяг через розтягнутість і 69% через зношеність тканини.

Ми звикли думати, що основне завдання прання ¾ видалення видимих ​​плям. Однак, на думку мікробіологів [2], важливим аспектом прання є гігієна та очищення поверхні тканини від мікроорганізмів, що з'являються на одязі протягом носіння а також усунення таких мікробіологічних явищ, як запах. «З плином часу від щільного контакту зі шкірою в тканинах накопичуються частинки поту і шкірного жиру, які змішуються з пилом, відмерлими клітинами шкіри та іншими видами забруднень. Частинки поту та шкірного жиру містять клейкий компонент, який утримується на поверхні тканини за рахунок позаклітинної полімерної речовини. В процесі носіння цей компонент накопичується у волокнах тканини та проявляється у вигляді запаху й пожовтіння, в результаті речі втрачають зовнішній вигляд, незважаючи на відсутність видимих ​​забруднень», — зазначає Мартін ТерБекке, менеджер з наукових комунікацій компанії Procter&Gamble. — «Для глибокого очищення тканини видалення клейкого компонента грає важливу роль. Це теж саме, що видалити цементний розчин між цеглою, і стіна почне руйнуватися».

Технологія Purezymeтм

Більше половини споживачів вважають, що невидимий бруд може залишатися на одязі навіть після прання. У той же час близько 95% респондентів обрали б надійний засіб, знаючи, що він очищає навіть невидимі плями. У відповідь на ці потреби компанія Ariel розробила і запатентувала спеціальну технологію Purezyme™. Отримана на основі морських водоростей, унікальна технологія Purezymeтм забезпечує глибоке очищення тканини від складних забруднень. Purezymeтм проникає глибоко в волокна тканини і розбиває невидимі частинки жирів на дрібні фракції, дозволяючи активним речовинам «захопити» їх.

Ariel PODs  «Все в 1» . Насправді відмінна чистота

Ariel «Все в 1» PODs забезпечує більш ефективне прання, усуваючи потребу в декількох продуктах завдяки спеціально розробленій формулі капсули, яка вивільняє інгредієнти в потрібний час протягом усього циклу прання.

• Одна капсула забезпечує результат: її формула «Все в 1» означає, що однієї капсули вистачає [3] для ретельного очищення одягу. Інгредієнти з капсули вивільняються в оптимальний час протягом усього циклу прання для боротьби з плямами.

• Запатентована технологія Purezyme™: завдяки спеціальному натуральному ензиму допомагає ефективно видаляти невидимі плями і бруд, що утворилися в результаті накопичення виділень з нашого організму.

• Легке та зручне зберігання. Завдяки своїй компактній формі капсули Ariel PODS «Все в 1» легкі, зручні для транспортування з магазину, зберігання, дозування та у використанні при пранні.

• Не потрібно розраховувати дозуваня [4]: в одній капсулі міститься необхідна кількість продукту, щоб ваша білизна була ідеально чистою.

• Краще для навколишнього середовища: Ariel «Все в 1» PODS працює навіть у циклах холодного прання (ефективні при 20ºС) без компромісів щодо якості.


[1] Дослідження «Невидимі плями та бруд на одязі» для торгової марки Ariel було проведене компанією P&G серед 900 респондентів, Угорщина та Польша, серпень 2020 року

[2] Bockmühl D., Schages J., Rehberg L. Laundry and textile hygiene in healthcare and beyond // Microbial Cell. - 2019. - №6(7). - С. 299–306

[3] 1 капсули достатньо на прання із завантаженням в 4-5кг

[4] Читайте інструкцію на упаковці

 

новости партнёра
Новости от RED TRAM