Кондитерський термометр – ваш незамінний помічник на кухні

  • Дата: 18:00 15-11-2020
  • Просмотров: 481
  • Печать

Сьогодні ми розповімо вам про самого незамінного помічника на кухні не тільки для кондитера, але й будь-якого кухаря!

Кондитерський термометр - один з тих інструментів, які обов'язково повинен бути в арсеналі професійного кулінара. Саме він надасть повну інформацію про страву в процесі її приготування, а головне - він дозволить вам уникнути багатьох помилок.

На нашому ринку є кілька видів кухонних термометрів:

- Контактні

- Термометри з виносним щупом

- Інфрачервоні

Контактні термометри можуть бути механічні та електронні. Електронні термометри в кілька разів перевершують механічні по точності, швидкості, практичності та діапазоні вимірювання температур. Безконтактні термометри мають щуп з нержавіючої сталі (його довжина може варіюватися від 8 до 20 сантиметрів). До того ж, за розміром вони нагадують кулькову ручку, тому їх легко можна вмістити в плечову кишеню кухарського кітеля.

Термометри з виносним щупом з легкістю вимірюють температуру продукту в різних місцях, навіть якщо він знаходиться ще в духовці. Існує дві основні конструкції такого термометра: в формі стебла з колбою в кінці та шарнірний (складний) зонд. Другий варіант швидше зчитує температуру. Такі термометри ідеально підходять для вимірювання температури м'яса.

Інфрачервоний термометр (пірометр) - це дуже корисний і практичний інструмент, бо він не торкається поверхні продукту - потрібно лише навести промінь пірометра на поверхню їжі та в лічені секунди він вам покаже температуру поверхні інгредієнта.

Варто зазначити, що пірометр не підходить для вимірювання температури м'яса, оскільки він показує тільки температуру поверхні. Тому його краще використовувати для вимірювання температури рідин. Він просто незамінний при вимірюванні температуришоколаду.

Шукайте той термометр, який має точність в ± 1°F (або 0,5°C) і час вимірювання температури 10-15 секунд. Перевіряйте точність своїх термометрів не менш ніж 1 раз на місяць!

Дом кондитера «Магнум СП» (кондитерський термометр купити та дудь який інший інвентарь)

Україна, Харків, пр-т Московський 55 

Vodafone: +38 (050) 324-7-324

Київстар: +38 (098) 404-39-94

e-mail: info@magnum-sp.com.ua

Ми в INSTAGRAM: https://www.instagram.com/magnum.sp

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/magnum.sp 

Ми в Телеграмм: https://t.me/Dom_konditera_Magnum_SP

Наш канал в Твиттере: https://twitter.com/MAGNUM_SP_UKR

новости партнёра
Новости от RED TRAM