Українці тричі поспіль визнані кращими підприємцями року

  • Дата: 12:08 26-11-2020
  • Просмотров: 439
  • Печать

Чотири роки поспіль платіжна платформа Payoneer проводить конкурс «Підприємець року» та обирає кращих серед підприємців з усього світу. Щорічно у конкурсі бере участь понад 3,5 тисячі представників бізнесу зі 120 країн. Протягом останніх трьох років переможцями ставали українські підприємці.

У 2020 році нагороду «Прорив року» забрав Максим Гопанчук, засновник компанії KGUbrass, яка займається виробництвом духових інструментів, аксесуарів та комплектуючих для них за індивідуальним замовленням. У 2019 компанія KGUbrass змогла наростити свої продажі на 200%. За словами Максима, у компанії немає прямих конкурентів на Amazon або інших сайтах. Багато виробників перестали займатися випуском такої продукції, а українцям вдалося захопити цю нішу ринку.

Роком раніше "Проривом року" став Максим Петрук, генеральний директор WeSoftYou — компанії, яка займається веб-розробкою та створенням мобільних додатків. А у 2018 Катерина Миронюк святкувала перемогу в іншій категорії — «Фрілансер року». Українка менш ніж за рік розвинулася з SEO-фахівця, який працює на фрілансі, до засновника власного агентства з великою кількістю закордонних клієнтів.

Платіжна платформа продовжує розвивати ініціативу щодо підтримки бізнесу та запрошує підприємців до участі у 5-й щорічній премії Payoneer Entrepreneurship Awards.

Нагорода присуджується компаніям та бізнесменам з усього світу, які демонструють стратегічне мислення, підприємницький дух та інноваційний підхід у своєму прагненні до зростання. Переможці та їх компанії будуть представлені на сайті Payoneer та в офіційному блозі компанії, а призи вручать на спеціальному заході. Лауреати будуть оголошені на початку наступного року.

Нагороди присуджуються в п'ятьох категоріях:

- Онлайн-продавець року;

- Прорив року;

- Фрілансер року;

- Соціально відповідальний підприємець року;

- Підприємець року.

Подати заявку можна через форму на сайті: https://register.payoneer.com/ru/entrepreneurship-award-campaign/

Реєстрація відкрита до 31 грудня 2020 року.

Про Payoneer:

Місія компанії Payoneer — допомогти бізнесам вийти за межі їх кордонів, можливостей і очікувань. У сучасному цифровому світі Payoneer надає бізнесам доступ до нових економічних можливостей — здійснювати грошові перекази з будь-якої точки світу так само легко, як і локально.

Платіжна платформа Payoneer оптимізує глобальну торгівлю для мільйонів малих підприємств, торгових майданчиків і бізнесів в більш ніж 200 країнах світу. Payoneer надає набір послуг, який включає міжнародні платежі, оборотний капітал, податкові рішення, торгові сервіси та управління ризиками, використовуючи надійні технології, нормативно-правову базу, операційну та банківську інфраструктури. Payoneer робить глобальну комерцію простою та безпечною, забезпечуючи швидке зростання як клієнтам на ринках, що розвиваються, так і лідерам цифрової індустрії, таким як Airbnb, Amazon, Google і Upwork. Заснована у 2005 році, сьогодні Payoneer — це прибуткова компанія з командою по всьому світу. Payoneer — єдиний світ, одна платформа, безмежні можливості.

новости партнёра
Новости от RED TRAM