Онлайн-вечірка Музичний HYPER Set: як це було

  • Дата: 15:13 03-12-2020
  • Просмотров: 1005
  • Печать

26 листопада в онлайні відбувся яскравий захід від бренду glo™. Вечірка Музичний HYPER Set об’єднала чотири вибухових смаки стіків neo™, чотири запальні музичні стилі та чотирьох неймовірно талановитих виконавців, які своїми унікальними треками увімкнули шалений HYPER mood для тисяч глядачів зі всієї України.

Яскрава кульмінація WOW-колаборації! По обидва боки екранів гості вечірки поринули у атмосферу, насичену яскравими смаками стіків neo™ для glo™ HYPER — адже саме на цьому заході хедлайнери проєкту MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov і Sonya Kay вперше зіграли у лайві нові треки з Музичного HYPER Set’у. Redberry Pastel, Brilliant Berry, Magnetic Pineapple та Pina Coolada, перетворені на музичні треки у різних стилях і доповнені вражаючим фруктово-ягідним віджеїнгом, подарували гостям заходу дійсно вибухові враження і незабутнє шоу. Музику, як і смак, можна змінювати за бажанням та під настрій — а значить, з glo™ немає жодних обмежень для різноманіття!

Артисти поділилися своїми враженнями від івенту:

MamaRika: «Пишаюся продуктом, який ми сьогодні показали, і тішуся, що ця колаборація дала можливість такій крутій пісні народитися. Нехай це звучить не скромно, але ми за українську музику і за те, щоб вона звучала кльово».

Sonya Kay: «Я обожнюю працювати з професіоналами, мені страшенно сподобалося створювати і співати цей трек з брендом glo™. Я завжди за експерименти, за щось нове».

Katro Zauber: «Дуже класна колаборація з glo™, рада була працювати над цим треком, і взагалі в мене такі вибухові враження! Я перенесла свої враження від смаку на музику, це правда!»

Artem Pivovarov: «Я полюбляю жити в моменті. Відчувати прямо тут і зараз: в музики є колір! Яскравий мікс та тропічні кольори».

Ця ідея надихнула бренд і артистів на створення своєї WOW-колаборації, а її яскрава реалізація захопила усіх гостей івенту. Трансляцію дивилися тисячі шанувальників вибухових емоцій, шалених вечірок і гарної музики, а безпосередньо на локацію вечірки завітали відомі блогери та лідери думок: Олімпія Вайтмусташ, Іван Кришталь, Ярослав Князев, Таня Пренткович і Андрій Гонковський. Разом із ведучим Володимиром Остапчуком вони не лише тусили у бренд-зоні, а й брали участь в активностях:

- дегустували унікальні коктейлі, які, подібно до треків Музичного HYPER Set’у, дозволили відчути яскраві смаки у новому вимірі;

- створювали власний музичний мікс за допомогою унікального DJ пристрою — mash machine;

- відкривали Secret Boxes, відповідаючи на питання про колаборацію та смаки neo™, аж поки не добралися до “перлини”, схованої в останньому боксі;

- визначали, що є HYPER, а що — &більше (спойлер: у Музичному HYPER Set’і з його яскравими смаками, драйвовими треками та вибуховими враженнями абсолютно все — HYPER &більше!) 

Одним словом — усі вмикали на повну свій HYPER mood! Вмикай і ти!

Дивись ефір онлайн-вечірки у запису на Youtube-каналі glo Ukraine* і поринай у HYPER атмосферу яскравої різноманітності від glo™. Ну а за новинами щодо майбутніх WOW-івентів слідкуй на сторінках бренду у соціальних мережах.

*Тільки для повнолітніх

Інформаційна підтримка проєкту — Jetsetter.ua

новости партнёра
Новости от RED TRAM