Онлайн-конгрес "УКРМЕДІНФО 2020" зібрав дистанційно більше 2 000 лікарів

  • Дата: 20:39 16-12-2020
  • Просмотров: 21095
  • Печать

Онлайн конгрес “УКРМЕДІНФО 2020” присвячений особливостям роботи сімейного лікаря в умовах пандемії Covid-19, проходив 2 дні – 10 та 11 грудня та зібрав дистанційно більше 2 тисяч українських лікарів.

Дводенний конгрес “УКРМЕДІНФО 2020” присвячений лікуванню гострих та хронічних захворювань, а також особливостям терапії в умовах пандемії Covid-19 зібрав більше 2 тисяч учасників та набрав 48 тисяч переглядів на YouTube, що є рекордною кількістю не тільки для освітніх проектів Асоціації превентивної та антиейджинг медицини, а й загалом серед медичних тренінгів України. На конгресі були запропоновано доповіді присвячені стику різних сфер медицини: кардіології, гастроентерології, неврології, ендкоринології із вірусною хворобою Covid-19. Блок присвячений інфекційним захворюванням ознайомив лікарів із факторами ризику поширення інфекційних захворювань, своєчасними шляхами для їх виявлення і нейтралізації, дав відповіді на актуальні запитання сімейних лікарів щодо вакцинації, а також лікування та профілактики грипу та ГРВІ. Учасники мали можливість поставити власні питання доповідачам та поділитись досвідом.

“Дистанційний формат у якому проходив цьогорічний конгрес дав можливість залучити до навчання удвічі більше лікарів ніж у минулому 2019 році. Лікарі мають можливість професійно вдосконалюватись і не полишати при цьому практики та пацієнтів” – зазначає Голова правління ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини», професор, д. мед. н. Ольга Барна.

ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» щорічно проводить більше 30 науково-медичних тренінгів.  Асоціація налічує близько 70 тисяч членів – практикуючих лікарів із різних областей України. Із початком пандемії, усі події Асоціації проходять онлайн. За останні 4 місяці проведено 248 години дистанційного навчання, зареєстровано 113 653 нових учасників, до співпраці залучено понад 100 лікарів-науковців України та світу. Співорганізатори конгресу – Національний  медичний університет імені О.О. Богомольця та Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.  

новости партнёра
Новости от RED TRAM
читайте также