Dzin Space: ретритно-фестивальний центр та мистецько-освітня платформа в Карпатах

  • Дата: 17:24 17-12-2020
  • Просмотров: 21187
  • Печать

Dzin Space - це ретритно-фестивальний центр та мистецько-освітня платформа, побудована руками волонтерів зі всього світу в еко-поселенні в Карпатах.

Dzin Space – це освітній ретритний простір для семінарів, форумів, майстер-класів, фестивалів та екодружніх проєків.

Він розташований у затишній локації в близькому контакті з природою Карпат. З вершини пагорба, де знаходиться Dzin Space, відкривається неймовірний краєвид, де вічнозелений ліс поєднується зі свіжістю гірських потічків та ароматами диких квітів. Цей унікальний простір створюється спільними зусиллями людей з різних куточків світу.

Наша місія – створити місце, де люди мали би змогу жити стало, в гармонії з природою та самими собою, у співтворчості, у можливості для самовираження. Зараз ми сфокусовані на розвитку необхідної інфраструктури. Ми також відкриті до нових форматів та експериментів.

Історія Успіху

Проект Dzin Space був створений в 2019 році і вже успішно існує другий рік, привабивши велику кількість волонтерської спільноти та постійно збільшуючи кількість зацікавлених людей та гостей. В 2019 та 2020 роках ми вже провели багато різноманітних успішних заходів, серед яких фестивалі Ecstatic Dance та Лісовий AvatarFest, еко проекти по посадці дерев, майстер-класи гончарства та різьби по дереву, еко будівництву, різні вікенди та ретрити з йоги, цигуну, танців та інших практик.

Від початку запуску проекту у 2019 році, кількість наших відвідувачів у 2020 вже збільшилась вдвічі, та становила більш ніж 600 людей за сезон! Ми вже працюємо над організацією заходів на літо 2021 року, оскільки знову очікуємо подвоєння кількості відвідувачів.

Зараз Dzin Space складається з величезної купольної зони для майстер-класів, семінарів, танців, яка оточена місцем для відпочинку, медитації, чайним простором, просторим кемпінгом з юртами та іншою необхідною для комфортного перебування на природі інфраструктурою (теплі душові, туалети, wifi, сауна в лісовому стилі та інше) та творчої майстерні з необхідними інструментами.

Основою нашого проекту є волонтери з України та Світу. Вони втілюють локацію та проект в життя від найменших деталей в еко-будівництві та декору до роботи в організації та різноманітних експериментах. До нас вже приєдналися волонтери з таких країн: Колумбія, Туреччина, Канада, США, Бельгія, Німеччина, Франція, Великобританія, Нідерланди, Індія, Іспанія, Іран, Йорданія, Австралія, Нова Зеландія та інші.

ЧОМУ СПІЛЬНОКШОТ?

Більш ніж 50% наших проектів мають неприбутковий та благодійних характер. Ми повністю забезпечуємо проживанням, харчуванням та всім необхідним від 50 до 200 волонтерів з різних країн Світу за сезон.

На даний момент, проект фінансується виключно за власні кошти та допомогу добрих друзів. Допомагають хто чим може: одежа, їжа, транспорт, статті у пресі, створення декорації та багато іншого :) Саме тому ми бачимо шанс розвинутись ширше та швидше разом з небайдужими та залучити більшу кількість людей до здорових цінностей та способу життя.

ВАША ПІДТРИМКА

Залучені кошти будуть спрямовані на спорудження та покращення необхідної інфраструктури простору, створення розвиваючих, освітніх та еко проектів, а саме:

- Побудова зимового будиночку для волонтерів

- Реконструкція купола для зайнять

- Побудова теплиці

- Розробка сонячного дегідратора

- Організація проекта “Посадимо ліс разом!” разом з волонтерами з різних країн світу в рамках програми “Озеленення України”

- Розробка вітряка

- Оплата SMM та бухгалтера на 3 місяці

Ваша допомога та підтримка є дуже важливою для нас, особливо на етапі становлення! Ми завжди раді віддячити Вам та поділитися тим, що ми маємо в Dzin Space. Приїжджайте до нас, щоб відпочити від щоденної метушні, вдихнути гірського повітря, приділити увагу розвитку душі та тіла або створити разом щось цінне!

ІНВЕСТИЦІЇ ТА ПАРТНЕРСТВО

Ми розглядаємо різні варіанти інвестицій в наші проекти, або варіанти партнерства. Ми дуже відкриті однодумцям, які хочуть працювати з нами на постійній основі або/та стати добрими сусідами.

KOLO DZIN - проект, який має мету створити містечко майстрів, креативних людей, яким близький наш концепт, які хочуть мати свій власний будиночок на власній землі біля Дзинь спейс. Ми прагнемо створити коло однодумців для співтворчості. Ми знаємо, як побудувати автентичний будинок (на дереві, купольні, з дуже нестандартних форм та дизайну) на будь-який бюджет. Та повірте, свій власний будинок можно збудувати набагато дешевше ніж це пропонують будівельні компанії. Власник будинку може проживати в ньому сам, або ми можемо допомогти здавати його гостям для наших подій, ретритів та фестивалів.

Організація фестивалей, ретритів та івентів - ми раді співпрацювати з розвиваючими, оздоровчими , фестивалями та іншими подіями на різних умовах.

Dzin coworking - проект побудови простору для комфортної роботи айтішніків та інших митців з вікнами від полу та неймовірним видом на гори та ліс.

Дякуємо за ваш час та увагу до проектів, що спрямовані на розвиток нашого з вами Світу та особисто кожного з нас.

Ваш вклад дуже важливий!

https://biggggidea.com/project/dzin-space/

новости партнёра
Новости от RED TRAM