МВС розширює географію допомоги потерпілим громадянам, яких ошукали забудовники

  • Дата: 21:00 21-12-2020
  • Просмотров: 13298
  • Печать

Тепер до робочої групи приєдналися вкладники житлових комплексів «Новий дім на Ньютона» та «Ковчег», що розташовані у місті Харків. Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив під час наради Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва. Через пандемію нараду проводили в онлайн форматі. 

Антон Геращенко заявив, що на сьогодні у розпалі відбуваються перемовини з потенційним забудовником, який готовий взяти на себе зобов’язання перед вкладниками АКБ «Аркада».

Народний депутат Дмитро Ісаєнко зазначив, що в п’ятницю відбулася зустріч в Київській міській адміністрації з обманутими вкладниками АКБ «Аркада». 

«Під час зустрічі керівництво будівельної компанії «Stolitsa Group» висловило готовність допомогти у завершені вищезгаданого будівництва, але за умови  всебічного сприяння з боку Київської міської ради та держави. Столична влада вже готова взяти на себе певні зобов’язання. Завтра проведемо зустріч з Володимиром Кличком і, сподіваюсь, досягнемо компромісу», -  наголосив Дмитро Ісаєнко. 

Владислава Молчанова,  заступниця керівника будівельної компанії «Stolitsa Group» зазначила, що компанія вже підготувала список побажань та вимог до влади, які необхідно втілити в життя, аби вирішити проблеми недобудов. 

Нагадаємо, МВС разом з КМДА розробляє спрощену систему введення в експлуатацію будинків, які були покинуті забудовниками.

новости партнёра
Новости от RED TRAM