ОТТ-гігант Netflix прибрав з американського каталогу всі фільми з Деппом

  • Дата: 00:00 27-12-2020
  • Просмотров: 13069
  • Печать

Схоже, справи у Джонні Деппа все гірше й гірше. Після того, як актор програв у Великобританії суд проти Ембер Херд, студія Warner Bros. розірвала із ним контракт та замінила Мадсом Міккельсеном у продовженні франшизи «Фантастичні звірі». А тепер ОТТ-гігант Netflix прибрав з американського каталогу всі фільми з Деппом.

Наразі невідомо, що саме стало причиною такого рішення. Чи воно тимчасове, чи вже остаточне -Netflix також не повідомив. У будь-якому випадку Депп, очевидно, отримував роялті від онлайн-дистрибуції фільмів. Також деякі американські ЗМІ посилаються на те, що продюсери все частіше не хочуть співпрацювати із Деппом і називають того «токсичним».

Нагадаємо, актор вирішив подавати апеляцію щодо вироку суду, який визнав його винним у систематичних побиттях колишньої дружини Ембер Херд. Втім, є думка, що шансів виграти не так багато.

Варто зауважити, що на черзі за Деппом може бути Шайа ЛаБаф, котрий судиться через насилля над колишньою дівчиною, співачкою FKA Twigs. Netflix вже зняв кандидатуру актора з номінації на «Оскар».

новости партнёра
Новости от RED TRAM