Безкоштовні консультації з інтернет-маркетингу для малого та середнього бізнесу

  • Дата: 17:52 27-12-2020
  • Просмотров: 292
  • Печать

Консультація маркетолога предназначена для малих і середніх форм бізнесу в Україні. Зокрема консультації з інтернет-маркетингу будуть актуальні власникам і керуючим менеджерам таких компаній, як:

- Турфірми та агентства

- Ресторани / Кафе / Бари

- Салони краси та перукарні

- ТРЦ і офлайн магазини

- Інтернет-магазини

- Торгові компанії

Безкоштовна консультація маркетолога здійснюється в рамках соціальної програми по захисту бізнесу під час пандемії коронавірусу за допомогою телефонної або онлайн (Viber, Telegarm, Messenger – прим.) зв'язку в період з 08.01.2021 по 24.02.2020 року.

Консультація інтернет-маркетолога - це перевірений в роботі, авторський чек-лист по запуску і ведення бізнесу в Інтернеті. Допомога маркетолога також буде корисна вже існуючим проектам онлайн і допоможе сформувати відповіді на такі питання: чи ефективно працює Ваш інтернет-маркетинг? В яку суму Вам обходиться клієнт з інтернету? Як скоротити витрати на рекламу і підвищити продажі? Як краще залучати клієнтів через інтернет для Вашого бізнесу? З чого почати впровадження інтернет-маркетингу у Вашій компанії? Що робити, якщо бюджет йде, а продажів мало або зовсім немає? Як зробити так, щоб купували більше? Як підвищити середній чек? Як використовувати соціальні мережі на повну потужність? Де і яких підрядників шукати для інтернет-просування? Чи продуктивно працюють Ваші виконавці, як їх правильно контролювати?

Консультації з інтернет-маркетингу проводить дипломований фахівець з маркетингу Олексій Наталушко з досвідом просування сайтів +7 років у висококонкурентних нішах бізнесу від туризму та будівництва, до E-commerce, медицини та фінансових послуг. Незалежний експерт у супроводі запуску  бізнес-проектів і B2C & B2B бізнесів, створенні та розвитку особистих брендів, організації та оптимізації роботи відділу маркетингу, плануванні і запуску рекламних кампаній від ідеї на папері, до сталого розвитку і бажаного результату!

Замовляйте безкоштовну консультацію на персональному сайті Олексія Наталушко або в Viber, Telegram, WhatsApp +380631347364 прямо зараз, поки цього не зробили ваші конкуренти!

Олексій Наталушко,

e-mail: jakecopernik@gmail.com

новости партнёра
Новости от RED TRAM