SSD HL100 - перший зовнішній накопичувач GOODRAM

  • Дата: 18:55 28-12-2020
  • Просмотров: 20933
  • Печать

GOODRAM розширює свій асортимент довгоочікуваним зовнішнім накопичувачем HL100 USB 3.2 Gen 2 - це перший, і, звичайно, не останній портативний накопичувач для бренду GOODRAM.

Такого диску ще не було

SSD HL100 став найбільш очікуваним доповненням в портфелі SSD-накопичувачів GOODRAM. Поява в асортименті GOODRAM зовнішніх дисків, стало відповіддю на зростаючий інтерес споживачів до портативних накопичувачів. До рішень, які працюють швидше, вміщують набагато більше даних і при цьому за розмірами не дуже відрізняються від звичних USB-накопичувачів.

Дані завжди під рукою

Новий диск польського виробника надзвичайно зручний і компактний. За габаритами він дуже близький до банківської картки і з легкістю вміщується у кишені. При цьому йому притаманні усі переваги внутрішніх SSD: висока швидкодія, стійкістю до ударів та безшумна робота.

«SSD - це майбутнє зберігання даних. Нові технології вимагають все більш швидкого доступу до даних - і це те, що SSD готовий забезпечувати не тільки у промислових рішеннях, але і, перш за все, в споживчих продуктах», - підкреслює Вєслав Вільк, власник бренду GOODRAM.

Максимальна місткість нового диска складе 2 ТБ, що в поєднанні з відмінним співвідношенням ціни і якості робить HL 100 привабливим варіантом для вирішення широкого спектра завдань. До того ж виробник дає на нього трирічну гарантію.

В українських роздрібних мережах та інтернет-магазинах HL 100 з'явиться в першій половині січня.

Орієнтовна ціна: 256Gb - 1700 грн., 512Gb - 2550 грн. , 1Tb - 4250 грн. , 2Tb - 8790 грн.

новости партнёра
Новости от RED TRAM