Їстівні квіти - модний тренд у сучасній кулінарії

  • Дата: 01:00 03-01-2021
  • Просмотров: 13922
  • Печать

Квіти в кулінарії почали використовувати вже багато років тому. Кулінари прикрашають ними свої апетитні шедеври, адже гарна подача страви не менш важлива, ніж її смак. Але мало хто знає, що деякі квіти можна не тільки використовувати в їжу, але і ГОТУВАТИ!

Настояні на будь-яких їстівних квітах вершки та креми внесуть ніжну смакову нотку в ваш десерт і зроблять його божественно смачним, будь то морозиво, цукерки, прошарок торта або начинка для еклерів. Також можна просто подати крем з таким натуральним ароматизатором сам по собі або ж в якості намазки на тост або печеньки до чаю.

Дуже цікава технологія приготування вершків, що настоюються на квітах!

Беремо вершки та додаємо до них свіжі квіти або трави. Якщо вершки густі, то їх можна трохи підігріти. Готові вершки треба залишити в холодильнику на ніч. Наступного дня отриману масу залишається перетерти через сито та все – вершки готові до вживання!

За своєю текстурою цей крем схожий на йогурт та має дуже ніжний нектарний смак і тонкий аромат. А уявіть, який ще й колір буде у ваших вершків, якщо настоювати їх на квітках (наприклад) лаванди... ммм... ЦЕ ШИК!

Для більш точних пропорцій під ваші завдання, смак і настрій звертайтеся до нашого кондитерського магазину Дом кондитера «Магнум СП» в Харкові, де досвідчені кондитери-технологи розроблять для вас правильну рецептуру та нададуть консультацію щодо всіх нюансів приготування вершків, настояних на квітах і кокосі.

Базилік і багато іншого

Також ви можете придбати через сайт інтернет-магазину Дом кондитера «Магнум СП» https://magnum-sp.com.ua такі свіжі ЇСТІВНІ КВІТИ для приготування вершків, як:

- чайна троянда,

- фіалка,

- лаванда,

- жасмин,

- м'ята,

Для покупки їстівних квітів, вершків або будь-якого кондитерського інвентарю в Харкові, Одесі, Києві, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Львові, а також іншому місті або передмісті України з додатковою консультацією кондитера-технолога Вам варто лише зателефонувати за телефонами:

+38 (098) 404-39-94

+38 (050) 324-7-324.

У нас є великий асортимент найрізноманітнішого товару з кольоровими фотографіями на сайті і докладним описом всіх характеристик.

Творіть ваші смачні шедеври з нашими продуктами!

Бажаємо вам приємних покупок і кулінарних успіхів!

З любов'ю Будинок Кондитера Магнум СП.

новости партнёра
Новости от RED TRAM