Останні 10 супермаркетів Digma Food Market припинять свою роботу в січні

  • Дата: 14:00 04-01-2021
  • Просмотров: 20661
  • Печать

Група компаній Digma Business Group повідомляє про фінальний етап закриття мережі продуктових супермаркетів Digma Food Market. Останні 10 супермаркетів мережі припинять свою роботу в січні 2021 року.

Процес закриття почався в кінці 2020 року за результатами аудиту всіх напрямів бізнесу і в рамках розробки нової стратегії розвитку групи компаній Digma Business Group.

“Рішення про закриття мережі прийнято на основі аналізу всіх напрямків бізнесу, оскільки ми робимо активні дії по зміцненню та зміні структури групи компаній. Відмова від мережі супермаркетів дозволить нам сконцентруватися на тому, в чому ми найсильніші та в чому вбачаємо перспективи.”, — повідомив директор з маркетингу та розвитку бізнесу Digma Business Group Сергій Кисляков.

Закупівлі товару, які знижувалися протягом декількох місяців будуть припинені, залишки — розпродані. Співробітникам, які ще працюють в мережі, буде запропонована робота в інших компаніях групи, або надана допомога в подальшому працевлаштуванні.

Поетапний процес закриття маркетів дозволив забезпечити повне виконання умов всіх контрактів і зобов'язань перед постачальниками, партнерами та співробітниками мережі.

Digma Business Group — це група компаній, що включає в себе виробниче підприємство GreenStep, що входить в ТОП-3 виробників синтепону в Україні, мережа тютюнових кіосків і продуктових павільйонів "АТТИКА", молочний завод "Фабрика Сиру", продуктову мережу Buffet. У групі компаній працює 1600 Співробітників. Стратегічна мета Digma Business Group — бути лідером в обраних сферах діяльності, використовуючи єдині принципи управління та ідеологію Digma Business Group, впроваджуючи єдині корпоративні цінності та культуру, забезпечуючи професійний та особистий розвиток співробітників і довгострокові відносини з партнерами та споживачами.

новости партнёра
Новости от RED TRAM